Letos jsme začali nový koncept. Nejen, že jsi měl*a možnost podívat se do 4 zajímavých zemí, ale taky jsme ti skrze tento koncept přiblížili den ze života vedoucích na hned 4 českých workcampech a dokonce jsme ti díly Mileně mohli i přiblížit workcamp na Ukrajině.
Všechny výběry najdeš na našem Instagramu.


#AnetWorkcampuje

Na workcampu se mi opravdu moc líbí. Nejlepší zážitek pro mě byl samotný festival. Miluju hudbu, poznala jsem nové umělce a spolu s ostatními jsme si to moc užili. Poznala jsem tolik zajímavých lidí a vytvořila si nezapomenutelné zážitky. Za čtyři dny pojedu domů a musím se přiznat, že se mi vůbec nechce.

Anet

Mrkni na výběr na Instagramu a připomeň si Anetinu žkušenost: #AnetWorkcampuje


#VeruWorkcampuje

V Jihoafrické republice se mi moc líbí. Děti jsou skvělé a dost jsem se od nich i naučila. Každý den pro ně plánujeme program a odpoledne, po škole, když všichni dorazí, řekneme si v kruhu pravidla, která jsou nutná dodržovat (například respekt, komunikace, atd.) a pak začneme hrát. Je tu větší zima než jsem předpokládala, ale dobrá nálada ve skupině mi dodává energii.

Verča

Připomeň si Verči zážitek! Prohlédni si výběr stories na Insta: #VeruWorkcampuje


#AlMaWorkcampujou

V sobotu večer jsme se vydali nočním autobusem na cestu do cíle – města Bataypora ve státě Mato Grosso do Sul. Se svítáním jsem se probudila přímo uprostřed řeky Paraná, na mostě, který má několik kilometrů a který nechal postavit J.A. Baťa. Dál jsme pokračovali do Bataypory po úzké nekonečně rovné silnici zemědělskou krajinou, kde byly z autobusu vidět jen krávy a všude červená zem, jinak nikde ani noha.

Alžběta

Stories Marka a Alžběty najdeš ve výběru Instagramu pod: #AlMaWorkcampujou


#AlcaWorkcampuje

Kromě neobyčejných zážitků si z workcampu odvážím také motivaci pro učení se španělštiny. Zároveň Carlos byl pro nás velkou inspirací a díky němu jsem se ještě více utvrdila v přesvědčení, že s nadšením a zápalem pro věc může jedinec zlepšovat prostředí, ve kterém žije, a tím i život lidí ve svém okolí.

Alča