Školení

Pořádáme školení a semináře na různá témata pro kohokoli, kdo má chuť se vzdělávat. V průběhu celého roku probíhají vzdělávací akce a školení pro dobrovolníky. Přihlaš se a získej kupu zkušeností!

Možnosti

Leaders of Change

Leaders of Change je projekt sestávající se ze dvou mezinárodních školení. Snažíme se v něm zpracovat nový přístup ke školení vedoucích dobrovolnických projektů.

Cyklus globálního dobrovolnictví

Uvažuješ-li o tom, že se vydáš na dobrovolnický projekt mimo Evropu, je právě tento vzdělávací Cyklus tím pravým! Připraví tě na tuto zkušenost a pomůže ji po návratu z projektu i zpracovat.

Vzdělávací cyklus pro vedoucí workcampů

Máš chuť získat praxi v práci se skupinou dobrovolníků z celého světa? Láká tě získat zkušenosti z oblasti vedení projektu? V roli vedoucího workcampu se naučíš ještě mnohem víc!

Vzdělávání a seberozvoj

Láká tě nějaké konkrétní téma, či se jednoduše plánuješ vzdělávat, třeba v mezinárodní skupině účastníků? Jsme součástí různých mezinárodních projektů a občas pořádáme i semináře na lokální úrovni. S INEXem si zároveň můžeš vyzkoušet i roli školitele/ky!

Vzdělávací vize INEXu

V INEXu věříme, že dobrovolnictví je příležitost aktivně se zapojit a zároveň se vzdělávat, rozvíjet. Být dobrovolníkem znamená být aktivním občanem, který má svůj názor a je schopný věci ovlivňovat. Naše vzdělávací akce se zaměřují na 3 oblasti:

  • Globální rozvojové vzdělávání – Pochopení a porozumění globálním souvislostem a provázanosti dnešního světa.
  • Interkulturní učení – Uvědomění si vlastní identity, pohledu na svět, posiluje porozumění a respekt vůči jiným názorům a hodnotám.
  • Lokální komunitní projekty – Příležitost a motivace pro všechny v dané komunitě se zapojit, změnit věci k lepšímu.

Technické úpravy databáze

Používáme novou databázi, ve které ještě vychytáváme nějaké mouchy. :) Prosím měj s námi trpělivost a počkej s přihlášením na projekt ještě pár dní. Dáme vědět až bude vše fungovat jak má.