Podpoř nás

Fandíte dobrovolnictví, neformálnímu vzdělávání, aktivnímu přístupu k okolí? Podpořte nás a staňte se členem Klubu příznivců INEXu. Díky stávajícím dárcům můžeme propagovat dobrovolnictví v České republice, zkvalitňovat vzdělávání dobrovolníků a realizovat širší spektrum aktivit než by nám umožnily jenom dotace a granty. Všem podporovatelům, jednorázovým i pravidelným, tímto děkujeme za nás i všechny naše dobrovolníky.

 

Originální batoh ze starých bannerů

Chceš podpořit dobrou věc a ještě za to získat originální dárek? Pak je tahle výzva určená právě pro tebe. Příspěvkem v minimální hodnotě 1000 Kč můžeš jednak podpořit dobrovolníky v rámci programu tzv. inkulzivního dobrovolnictví – Dobrovolnictví pro všechny a zároveň získat stylový batoh. Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dát starým věcem nový život, rozhodli jsme se batohy ušít ze starých banerů projektu GLEN.

Jak nás dále podpořit

  • pravidelná finanční podpora formou trvalého příkazu – využijte možnost přispět hned výše nebo portál Darujme.cz
  • jednorázový peněžní dar na konkrétní projekt nebo aktivity
  • poskytnutí daru formou služby
  • využití portálu GIVT pro vaše běžné nákupy online, stačí vybrat INEX z nabídky neziskovek a přispěje nám přímo daná firma, aniž by vás to něco stálo

Dárci dostávají pravidelný emailový zpravodaj mapující naše aktivity a mají příležitost účastnit se INEXích akcí.
Nezapomeňte si snížit daně o svůj dar INEXu, stačí vyplnit žádost o vystavení potvrzení o daru a rádi potvrzení zašleme. Je možné také uzavřít dárcovskou smlouvu.

Dary prosím zasílejte na účet INEXu 2100114178/2010 u Fio banky, Praha 1, var. symbol 1234, zpráva pro příjemce: jméno-příjmení-text:příznivec

Dotazy rádi zodpovíme na inexsda@inexsda.cz