IM-PROVE je ideální appka pro všechny, kteří chtějí maximálně rozvíjet získané zkušenosti a přetavit je v kompetence. Pro všechny, kteří chtějí zjistit, na co dalšího se zaměřit v osobním růstu. A také pro všechny, kteří si chtějí jen „vést deník“ svého osobního rozvoje.

V aplikaci si jednoduše v pár krocích zaznamenáš svoji dobrovolnickou zkušenost tím, že zvolíš typ projektu a zadáš název nebo také místo. IM-PROVE ti následně položí několik otázek. Navázal/a jsi s místní komunitou kontakt? Cestovala jsi sám/sama nebo s někým? Připustil/a jsi si vlastní stereotypy a předsudky? Jak se ti pracovalo v mezinárodním týmu?

Díky zaznamenávání dobrovolnické zkušenosti se dozvíš, jak jsi na tom s kompetencemi jako jsou nezávislost, vedení lidí, efektivnost, kreativita a mnoho dalších, které můžeš dalšími projekty dál rozvíjet a ukládat si na profilu. Profil je soukromý, ale když budeš chtít, můžeš ho kdykoli sdílet na sociálních sítích, LinkedInu, v životopise nebo se svým zaměstnavatelem.

Pokud jsou oblasti, ve kterých se cítíš nejistě, IM-PROVE ti pomůže stanovit si učební cíle a ukáže ti, které kompetence k tvému cíli vedou a jak jich dosáhnout. U jednotlivých kompetencí taky uvidíš, jak přesně si právě stojíš.  Můžeš si zvolit profesi, ve které by ses chtěl realizovat a aplikace ti ukáže, co pro to udělat, jaké vlastnosti jsou pro danou práci třeba, do jakých aktivit se zapojit ve svém okolí či jaké si zvolit školení. IM-PROVE můžeš používat ve webovém prostředí a nově také jako mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace je dočasně dostupná pouze na App Store, ale vzhledem k probíhajícím úpravám doporučujeme použít webovou aplikaci na odkazu výše.

IM-PROVE byla vytvořená v rámci projeku “ZDokonal se!”, který byl financován programem Evropské Unie Erasmus+, ke vzniku taktéž přispěla partnerská organizace INEXu Zavod Voluntariat.

Mobilní aplikace vznikla ve spolupráci se společností Inventi LABS.