Přidej se

Zajímá tě, co INEX dělá? Chceš být součástí a spoluvytvářet projekty, vzdělávací aktivity a organizovat akce? Vyber si jednu z příležitostí a napiš nám.

Čtyřměsíční stáže

INEX nabízí stáže obvykle třikrát do roka, na čtyři měsíce. Vyzkoušet si můžeš práci v dobrovolnické a vzdělávací sekci nebo také v marketingu a PR. Aktuální nabídku najdeš pod tímhle odstavcem. Pokud tam nic zrovna nevisí, sleduj náš Facebook, kde sdílíme novinky ze světa INEXu. A pokud není trpělivost tvou silnou stránkou a čekat nechceš, napiš nám na workcamp@inexsda.cz a třeba vymyslíme stáž i mimo termín.

Co nabízíme?

 • seznámení se s fungováním zavedené NNO
 • získání zkušeností s organizováním zajímavých akcí
 • možnost účastnit se nejrůznějších schůzek organizace a diskutovat o obsahových tématech
 • rozšíření obzorů a vzdělání
 • získání nových kontaktů
 • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy a flexibilní pracovní dobu
 • potvrzení o absolvování stáže

Výpomoc s webem

Školitelství

Zajímá tě neformální vzdělávání a chceš školit dobrovolníky? Staň se součástí našeho školitelského týmu! Nabídka je primárně určena lidem, kteří mají zkušenosti z mezinárodních dobrovolnických projektů (např. účastníci i vedoucí workcampů, účastníci dlouhodobých projektů v zahraničí, účastníci programu GLEN, atp.) a chtějí své zkušenosti předávat dále. Školitelé INEXu získávají možnost účastnit se vzdělávacích a seberozvojových cyklů zaměřených nejen na rozvoj lektorských dovedností.

Zaujalo tě to? Napiš se na campleaders@inexsda.cz.

Členství

Chceš získat zkušenosti z řízení neziskové organizace? Máš zájem podílet se na tom, jak bude vypadat mezinárodní dobrovolnictví v České republice a potažmo ve světě? Staň se oficiálním členem INEXu a spolurozhoduj o směřování celé organizace.

Podmínky členství v INEXu

Členy INEXu jsou aktivní dobrovolníci a dobrovolnice, kteří mají zkušenost z našich programů v roli vedoucích, opakovaných účastníků, školitelů či s námi dlouhodobě spolupracují. Žádosti o členství schvaluje Rada spolku. Členové hradí roční členský poplatek 300 Kč a každý rok v červnu se aktivně účastní Generálního shromáždění.

Co ti členství přinese?

 • právo a povinnost zúčastnit se každý rok Generálního shromáždění, jednat a hlasovat, volit a být zvolen do Rady nebo Kontrolního výboru
 • tričko v barvách INEXu propagující dobrovolnictví
 • možnost zúčastnit se akcí pro členy (např. dobrovolnicko-teambuildingový víkend)
 • sleva na administrativní poplatek (200 Kč) v případě výjezdu na workcamp

Zaujalo tě to? Přihlas se a do 15 kalendářních dnů obdržíš informaci o přijetí nebo nepřijetí. Úhradu členského poplatku můžeš buď bankovním převodem na účet Fio banky č. 21 00 11 41 78/2010 (datum narození jako variabilní symbol) nebo v hotovosti v naší kanceláři. Prodlužování členství je automatické po obdržení platby do 31.3. daného roku, jinak členství automaticky zaniká.

Sezónu uzavíráme workcampem Společné kořeny

Poslední letošní workcamp proběhne v termínu 11. - 24. října a bude představovat skvělou kombinaci fyzické práce a objevování historie. Přečti so o něm víc a nechej se zlákat...