V INEXu jsou pro nás mír, porozumění a tolerance základní pilíře, na kterých by měla být společnost postavena. Jsme proto v zdrceni z toho co se děje na Ukrajině. Zrovna v Česku tuhle situaci můžeme vnímat intenzivněji a to nejen kvůli naší historii, ale také kvůli faktu, že v České republice žije cca 145 000 lídí z Ukrajiny. Naši kolegové, kamarádi, sousedé, spolužáci, …

Cítíme jako nutnost, abychom se i my v INEXu zapojili do podpory ukrajinského lidu. Doposud jsme veškeré výtěžky z prodeje našeho merche posílali na sbírku Člověka v tísni, SOS Ukrajina.

Před několika dny nám, ale přišel email od jedné z našich partnerských organizací, Union Forum, která sídlí v Lvivu na Ukrajině a jejíž hlavní činnost byla ještě donedávna organizování workcampů. Nyní ale dělá všechno co je v jejích silách, aby pomohla jak lidem, tak zvířatům na Ukrajině.
Podle informací od Union Forum, skoro všechna humanitární pomoc se dováží pouze na hranice s Polskem, kde se shromažďuje. Aktuálně je tam přibližně 20 tun, které se kvůli nedostatku financí nedostanou na místa kde jsou potřebné.
Peníze, které budou organizaci zaslané budou proto použity na zajištění logistiky dodávek humanitární pomoci na místa a k lidem, kteří ji potřebují.✌🇺🇦

📷 Union Forum

Plecháček

INEX loni oslavit 30. narozeniny. K této příležitosti vznikla limitovaná edice plecháčku na které vytvořila exkluzivní design naše grafička Janča. Koupí plecháčku uděláš radost sám*sama sobě, nebo všem co milují outdoor.
Cena: 400 Kč

Originální batoh ze starých bannerů

Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dát starým věcem nový život, rozhodli jsme se nechat dát ušít batohy ze starých bannerů projektu GLEN. Aktuální nabídku najdeš zde. Při objednávce nám prosím napiš, o který přesně máš zájem.
Cena: 1000 Kč

Merch si můžeš objednat tím, že pošleš email Zuzce na: office@inexsda.cz

Ukrajinské organizaci Union Forum, bude posláno 100% z ceny merche. V případě objednání batohu, do emailu prosím uveď o který přesně máš zájem. Děkujeme!

Chceš organizaci podpořit sám*a? Můžeš! Každý, i malý dar udělá velký rozdíl a může pomoct stovky i tisíce lidem a zvířatům.

Dar zašli na účet organizace Union Forum
Jméno příjemce: UNION FORUM (LMGO SPILKA FORUM),  Lviv, Ukraine
IBAN: UA793253650000002600101499130Bank name: JSC KREDOBANK
Adresa banky: Lviv, Ukraine
BIC/Swift: WUCBUA2X
Platební reference: donation

Použít můžeš i PayPal: ingaforum@gmail.com