Scroll to top

Merch a dárkové poukazy

Chceš podpořit dobrou věc a ještě za to získat originální předmět? Pak jsi na správném místě.

Výtěžek z merche na pomoc Ukrajině

Pomozme společně Ukrajině. Veškerý výtěžek z prodeje našeho merche jsme se rozhodli až do odvolání přeposílat naši ukrajinské partnerské organizaci Union Forum, která v zemi koordinuje humanitární pomoc z Evropy pro lidi i zvířata. Více informací zde.

Plecháček

Limitovaná edice (50 ks) plecháčků. Vyrobeno k příležitosti INEXího kulatého 30. letého výročí. Design byl vytvořen naší grafičkou Jančou.

Materiál: kov
Objem: 350 ml
Rozměry: 11 x 8,5 cm
Technologie tisku: výpal
Nevhodný do myčky nádobí

400 Kč

Plátěná taška

Limitovaná edice plátěných tašek. Vyrobeno k příležitosti INEXího kulatého 30. letého výročí. Design byl vytvořen naší grafičkou Jančou.

Rozměry: cca 43 x 38 cm
Technologie tisku: sítotisk

200 Kč

BATOH ZE STARÝCH BANNERŮ

Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dát starým věcem nový život, rozhodli jsme se zužitkovat staré bannery z projektu GLEN a nechali z nich ušít batohy. Každý batoh je originál a máme jich už jen pět posledních kusů. Aktuální nabídku najdeš zde. V objednávce nám prosím do poznámky napiš, o který kus máš zájem.

1000 Kč

doprava A ZPŮSOB PLATBY

Merch si budeš moci po domluvě vyzvednout zdarma v naší kanceláři na adrese Varšavská 30, Praha 2, nebo ti jej zašleme skrze službu Zásilkovna za 79 Kč. Při osobním vyzvednutí preferujeme platbu v hotovosti, ale po domluvě je možné i peníze poslat předem. Tvou preferovanou metodu si zvolíš v objednávkovém formuláři.

Plecháček na cestách. díky moc za vaše fotky!

Poukaz na český nebo zahraniční workcamp

Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR. Poukaz na workcamp pokrývá účastnický poplatek a bude možné jej uplatnit během workcampové sezóny 2023 na jakýkoliv workcamp dle vlastního výběru. Jedná se o elektronický certifikát, který ti zašleme e-mailem ve formátu PDF. Ten si následně můžeš sám*sama pro obdarovaného vytisknout.

2200 Kč – poukaz na workcamp do zahraničí
2500 Kč – poukaz na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie)
2200 Kč – poukaz na workcamp v ČR

Staň se vedoucí*m českého workcampu

7 workcampů stále hledá své vedoucí. Staneš se jedním*ou z našich superhrdinů*ek? Vyzkoušej si vedení mezinárodní skupinky, zlepši se v organizaci, komunikaci, etc. a zároveň nám pomoz zachránit workcamp. Přečti si víc, ať zjistíš vedením jakého workcampu můžeš dostat v práci 5 dní dovči navíc. Máš už zkušenosti s prací s mládeží? U 1 workcampu můžeš dostat i odměnu až 10 000 Kč.