Dárkové poukazy a merch

Chceš podpořit dobrou věc a ještě za to získat originální předmět? Pak jsi na správném místě.

Poukaz na český nebo zahraniční workcamp

Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR. Poukaz na workcamp pokrývá účastnický poplatek a bude možné jej uplatnit během workcampové sezóny 2023 na jakýkoliv workcamp dle vlastního výběru. Jedná se o elektronický certifikát, který ti zašleme e-mailem ve formátu PDF. Ten si následně můžeš sám*sama pro obdarovaného vytisknout.

2200 Kč – poukaz na workcamp do zahraničí
2500 Kč – poukaz na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie)
2200 Kč – poukaz na workcamp v ČR

Merch

Výtěžek z merche na pomoc Ukrajině

Pomozme společně Ukrajině. Veškerý výtěžek z prodeje našeho merche jsme se rozhodli až do odvolání přeposílat naši ukrajinské partnerské organizaci Union Forum, která v zemi koordinuje humanitární pomoc z Evropy pro lidi i zvířata. Více informací zde.

Plecháček

Limitovaná edice (50 ks) plecháčků. Vyrobeno k příležitosti INEXího kulatého 30. letého výročí. Design byl vytvořen naší grafičkou Jančou.

Materiál: kov
Objem: 350 ml
Rozměry: 11 x 8,5 cm
Technologie tisku: výpal
Nevhodný do myčky nádobí

400 Kč

Plátěná taška

Limitovaná edice plátěných tašek. Vyrobeno k příležitosti INEXího kulatého 30. letého výročí. Design byl vytvořen naší grafičkou Jančou.

Rozměry: cca 43 x 38 cm
Technologie tisku: sítotisk

200 Kč

BATOH ZE STARÝCH BANNERŮ

Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dát starým věcem nový život, rozhodli jsme se zužitkovat staré bannery z projektu GLEN a nechali z nich ušít batohy. Každý batoh je originál a máme jich už jen pět posledních kusů. Aktuální nabídku najdeš zde. V objednávce nám prosím do poznámky napiš, o který kus máš zájem.

1000 Kč

doprava A ZPŮSOB PLATBY

Merch si budeš moci po domluvě vyzvednout zdarma v naší kanceláři na adrese Varšavská 30, Praha 2, nebo ti jej zašleme skrze službu Zásilkovna za 79 Kč. Při osobním vyzvednutí preferujeme platbu v hotovosti, ale po domluvě je možné i peníze poslat předem. Tvou preferovanou metodu si zvolíš v objednávkovém formuláři.

Plecháček na cestách. díky moc za vaše fotky!

Další způsoby podpory

  • Informuj se, jestli tvůj zaměstnavatel není zapojen do programu firemního dárcovství Benevity. Mnohé větší firmy jsou ochotny připojit se ke svým zaměstancům a navýšit jejich dary neziskovým organizacím i o stovky procent.
  • jednorázový peněžní dar na konkrétní projekt nebo aktivity
  • poskytnutí daru formou služby
  • využití portálu GIVT pro tvé běžné nákupy online, stačí vybrat INEX z nabídky neziskovek a přispěje nám určité procenta přímo daná firma, aniž by tě to něco stálo navíc

Nezapomeň si snížit daně o svůj dar INEXu, stačí vyplnit žádost o vystavení potvrzení o daru a rádi potvrzení zašleme. Je možné také uzavřít dárcovskou smlouvu.

Dary prosím zasílej na účet INEXu 2100114178/2010 u Fio banky, Praha 1, var. symbol 1234, zpráva pro příjemce: jméno-příjmení-text:příznivec. V případě zájmu o poskytnutí daru kontaktuj prosím lenka.kaderabkova@inexsda.cz.

Máš nějaký dotaz? Ozvi se nám.

Marek Šurkala
pr@inexsda.cz
+420 776 748 203

Workcampy v roce 2023

Letošní workcampová sezóna se zatím teprve připravuje. V naší databázi tedy aktuálně najdeš jen cca 200 projektů. Už v půlce března si ale budeš moct vybrat mezi stovkami a možná tisicemí projektů z celého světa. Co v databázi najdeš teď?