JAK NÁS DÁLE PODPOŘIT

Chceš podpořit dobrou věc a ještě za to získat originální dárek? Pak jsi na správném místě! 🙂

Pomozme společně Ukrajině! Do 31. května šly výtěžky z prodeje merche na sbírku Člověka v tísni, SOS Ukrajina. Celkem jsme tedy přispěli 1 600,-.
Od 1. června jsme se, ale rozhodli peníze zasílat ukrajinské partnerské organizaci Union Forum, která v zemi koordinuje humanitární pomoc z Evropy a to jak pro lidi, tak pro zvířata.
Proč jsme se rozhodli k této změně?

Většina humanitární pomoci (aktuálně kolem 20 tun), je ponechána na polských hranicích, jelikož si lidé netroufnou jet přímo na Ukrajinu. Union Forum je organizace, která v zemi organizovala workcampy, ale aktuálně koordinuje transport této pomoci do Lvivu a dále pak do jednotlivých regionů.
Aktuálně není dostatek finančních prostředků na to materiál rozvést tam, kde je třeba. Vidíme to jako prioritu a chceme pomoci co nejefektivněji, přímo na místě.

Plecháček

K letošním kulatinám jsme se rozhodli vytvořit limitovanou edici INEXích plecháčků. Exkluzivní design byl vytvořený naší grafičkou Jančou a nechali jsme vytisknout jen 50 kousků.
Můžeš udělat radost sám/sama sobě, ale taky všem co milují outdoor, nebo jen plecháčky sbírají (víme že takoví lidé jsou :D). Plecháček pořídíš za 400 Kč.


ORIGINÁLNÍ BATOH ZE STARÝCH BANNERŮ

Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dát starým věcem nový život, batohy jsou ušité ze starých banerů projektu GLEN. Příspěvkem v minimální hodnotě 1000 Kč můžeš jednak podpořit dobrovolníky v rámci programu tzv. inkulzivního dobrovolnictví – Dobrovolnictví pro všechny a zároveň získat stylový batoh. Každý batoh je originál a máme jich už jen pět. Aktuální nabídku najdeš zde.
Při objednávce nám prosím napiš o který přesně máš zájem.

Poukaz na český nebo zahraniční workcamp

Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR! Daruj poukaz na workcamp v Evropě hodnotě 2 200 Kč, v hodnotě 2 500 Kč na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie) a na workcamp v ČR v hodnotě 1 000 Kč. Poukaz v uvedených částkách pokryje účastnický poplatek. Poukaz bude možné uplatnit během workcampové sezóny 2022.

Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Objednání a doručení

Objednat jeden z krásných dárků si můžeš tak, že napíšeš email naší office managerce Zuzce na: office@inexsda.cz.
Věci si buď můžeš po domluvě vyzvednou v naší kanceláři na adrese Varšavská 30, Praha 2, nebo ti je můžeme zaslat domů přes Zásilkovnu.
V případě odeslání zásilky, by jsi zaplatil/a poštovné a balné 79 Kč.

Při osobním vyzvednutí preferujeme platbu v hotovosti, ale je možné i peníze poslat předem. Detailnější instrukce k platbě ti napíšeme v emailu.

Další způsoby podpory

  • pravidelná finanční podpora formou trvalého příkazu – využijte možnost přispět hned výše nebo portál Darujme.cz
  • jednorázový peněžní dar na konkrétní projekt nebo aktivity
  • poskytnutí daru formou služby
  • využití portálu GIVT pro vaše běžné nákupy online, stačí vybrat INEX z nabídky neziskovek a přispěje nám přímo daná firma, aniž by vás to něco stálo

Dárci dostávají pravidelný emailový zpravodaj mapující naše aktivity a mají příležitost účastnit se INEXích akcí.
Nezapomeňte si snížit daně o svůj dar INEXu, stačí vyplnit žádost o vystavení potvrzení o daru a rádi potvrzení zašleme. Je možné také uzavřít dárcovskou smlouvu.

Dary prosím zasílejte na účet INEXu 2100114178/2010 u Fio banky, Praha 1, var. symbol 1234, zpráva pro příjemce: jméno-příjmení-text:příznivec

Dotazy rádi zodpovíme na lenka.kaderabkova@inexsda.cz.