Scroll to top

Workcampy

Vyjeď dobrovolničit na několik týdnů nebo rovnou na půl roku. Můžeš vyrazit do jedné ze 70 zemí světa nebo zůstat v Česku. Získáš tak cenné zkušenosti, poznáš nové přátele z celého světa a přiučíš se nečemu novému.

Workcampy v zahraničí

Workcamp je označení pro mezinárodní dobrovolnický projekt během kterého spolu pracuje a tráví volný čas skupina dobrovolníků z různých konců světa. Zaměření workcampů může být například ekologie, práce se seniory, dětmi a mládeží, renovace památek nebo kulturní rozvoj. Krátkodobé workcampy trvají od jednoho do tří týdnů, dlouhodobé projekty pak od jednoho měsíce do jednoho roku.

Workcampy v České republice

Workcampy pořádáme i u nás. Do nich je možné zapojit se jako účastník podobně, jako je tomu v zahraničí anebo je možné získat velmi cenou zkušenost a jako campleader workcamp v České republice vést. Vedoucí workcampu má možnost vést mezinárodní skupinku dobrovolníků, procvičit si angličtinu a zlepšit své měkké dovednosti.

Oslava Mezinárodního dne dobrovolnictví

Každoroční největší akce roku se blíží.🥳 Ve středu 6. prosince budeme slavit vás, dobrovolníky a dobrovolnice, bez kterých bychom naše aktivity nemohli dělat. Zvaní jsou naprosto všichni, nezáleží na tom jak velkou nebo malou zkušenost s INEXem máš. Tak neváhej a pojď s námi slavit.