Scroll to top

Workcampy

Vyjeď dobrovolničit na několik týdnů nebo rovnou na půl roku. Můžeš vyrazit do jedné ze 70 zemí světa nebo zůstat v Česku. Získáš tak cenné zkušenosti, poznáš nové přátele z celého světa a přiučíš se nečemu novému.

Workcampy v zahraničí

Workcamp je označení pro mezinárodní dobrovolnický projekt během kterého spolu pracuje a tráví volný čas skupina dobrovolníků z různých konců světa. Zaměření workcampů může být například ekologie, práce se seniory, dětmi a mládeží, renovace památek nebo kulturní rozvoj. Krátkodobé workcampy trvají od jednoho do tří týdnů, dlouhodobé projekty pak od jednoho měsíce do jednoho roku.

Workcampy v České republice

Workcampy pořádáme i u nás. Do nich je možné zapojit se jako účastník podobně, jako je tomu v zahraničí anebo je možné získat velmi cenou zkušenost a jako campleader workcamp v České republice vést. Vedoucí workcampu má možnost vést mezinárodní skupinku dobrovolníků, procvičit si angličtinu a zlepšit své měkké dovednosti.

Cestovatelský a info večer v Praze: Mexiko a Francie

Ve čtvrtek, 23. března organizujeme ve skautském institutu v Rybárně další večer plný cestovatelských příběhů. Tentokrát budeš mít šanci zjistit a doptat se na všechno co tě ohledně workcampů v zahraničí zajímá. Můžeme se na tebe těšit?