V rámci jednorázové výpomoci zkontroluješ naše počítače, pomůžeš nám rozhodnout jestli je už třeba nějaký zrecyklovat a řekneš nám, které mají před sebou ještě nějaká léta. O ty se pak podělíme s #techresistence, kteří je pošlou těm co je potřebují nejvíce. 

Potřebovali bychom pomoci s péčí o naše počítače, které jsou v neustálém zápřahu a odborná péče jim schází. Hledáme někoho, kdo rozumí hardwaru, zvládne překontrolovat naše stolní počítače a dá nám verdikt, jestli ještě fungují a můžeme je nadále používat, nebo je čas se s některým rozloučit. Zároveň máme nevyužité počítače, které bychom chtěli oprášit a případně zprovoznit. 

Část funkčních počítačů potom plánujeme darovat #techresistence na SBÍRKU  IT  bez tebe to ale nezvládneme!

Tech resistence poté pomocí Datasys počítače zrepasuji a darují těm co bude potřeba. Technika uprchlíkům  pomůže zůstat ve spojení s domovem, mezi sebou navzájem. A děti budou mít na čem koukat na pohádky.

Jedná se o jednorázovou výpomoc u nás v kanceláři na Vinohradech. 

Za pomoc tě určitě nějaká ta odměna nemine, a v kanceláři se vždycky najde něco k snědku, nebo pití. 

Jestli máš chuť a čas pomoct neziskovce a podpořit tak i SBÍRKU IT a pomoct lidem z Ukrajiny napiš nám co nejdříve na office@inexsda.cz a domluvíme se na naší případné spolupráci. 

Předem moc děkuje Zuzka a celý tým INEXu. 
Odkaz na sbírku: https://www.techresistance.support