Pokud máš v létě čas a rozhoduješ se, co budeš dělat, nebo kam vyrazíš, máme pro tebe super příležitost. Což takhle vést workcamp? Vyber si ten, který tě potřebuje! 🙂
Ať už jsi zkušený*á vedoucí, nebo by to bylo letos pro tebe poprvé, nemusíš se bát. Na vše tě připravíme a budeme i tvým kámošem na telefonu, pokud budeš potřebovat během projektu cokoliv probrat.
A o jakým workcampech že se to vlastně bavíme?👀

Přehled všech workcampů, i těch co shání jen 1 leadera*ku najdeš tady.

Workcampy bez vedoucích 😱1. ESC Dive into the history of Terezin, 6. července – 20. července

Využij jedinečné možnosti a vyzkoušej si čistit a obnovit vodní systém tvrze z 18. století, čistit a udržovat vojenský minizoo-dvorek, čistit opevnění a podzemní chodby tvrze a udržovat zeleň.
Na tehle workcamp sháníme ještě 2 vedoucí. Kvůli projektu ESC musí být mezi 18-30 lety.
Chceš vidět jak to na workcampu vypadalo loni? Mrkni sem.


2. Cultivate Rochlov Castle Gardens, 8. července – 21. července

Budeš pracovat v zámecké zahradě, např. kultivace záhonů a bylinkové zahrádky, úprava okrasných záhonů, výsadba nových rostlin. Budeš součástí Barokních slavností a budeš pomáhat při přípravě akce.
Na tehle workcamp sháníme ještě 1 vedoucí*ho.


3. ESC Centre for All, 12. července – 26. července

Tento projekt je určen především lidem s autismem, kterým budete pomáhat. Dobrovolníci*ice budou spolupracovat s českými asistenty*kami a pomáhat klientům*kám s každodenními úkony, jako je oblékání, stravování, osobní hygiena a účast na programu příměstského tábora.
Na tehle workcamp sháníme ještě 1 vedoucí. Kvůli projektu ESC musí být mezi 18-30 lety.
Chceš vidět jak to na workcampu vypadalo loni? Mrkni sem.

“Dobrovolníci přijeli velmi namotivovaní, někteří už měli vybudované vazby před workcampem, všichni se navzájem podporovali, navzájem o sebe pečovali a hlídali si, aby žádný člen nebyl mimo.”by Bára

Vlasatá, Maršala – Centre for All Survivor 2023

Extra motivace k vedení tohoto workcampu?