Skupinový projekt je 1-3 týdenní dobrovolnický workcamp, který umožňuje skupině českých dobrovolníků vyjet za dobrovolnickou prací po České republice společně. Workcampy vycházejí z potřeb v dané lokalitě a vznikají vždy ve spolupráci INEXu s místními partnery. Součástí projektů je nejen dobrovolnická práce, ale také nabízí příležitost ke vzdělávání se v daném tématu projektu, poznávání regionu i seznámení se s hostující neziskovkou nebo obcí a její činností. Podporujeme převážně projekty zaměřené na komunitní rozvoj, obnovu památek, sociální oblast a ekologii.

Jak se přihlásit? Kontaktuj nás emailem na projekty.cr@inexsda.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 736 594, buď již s konkrétním workcampem, který tě z naší databázi workcampů zaujal nebo s vybraným termínem či tématem, které ti je blízké. My už s tebou následně doladíme všechny detaily, vyplní se přihlášky a hurá na workcamp.

Skupinové projekty jsou ideální alternativou dovolené nebo festivalu, zejména v tomto roce, kdy je cestování obtížné a dobrovolnická pomoc cennější než kdykoliv předtím. Pojď strávit čas s lidmi, které máš rád/a a zároveň podat pomocnou ruku tam, kde je potřeba!

Kontakt

Zuzana Pitková
Koordinátorka dobrovolnických projektů v ČR
e-mail: projekty.cr@inexsda.cz
mobil: +420 774 736 594