Zúčastni se víkendového školení leadershipu, kde se potkáš jak se zkušenými campleadery, tak s těmi, co se do vzdělávacího cyklu pro vedoucí teprve chystají. A co se během školení dozvíš? Budeme se bavit například o tom, jak funguje skupinová dynamika a jak jí vedoucí mohou podpořit, jak se dají zvládat konfliktní situace nebo jak jako vedoucí můžete podpořit téma inkluze. Přihlásit se můžeš jak když máš vedení workcampu již za sebou, tak jestli o vedení teprve uvažuješ. 

Kdy?
O víkendu 25.-27. 11. 2022.

Kde?
Na základně Asociace Tom ve Sloupu v Čechách

Školení Zdokonal se je skvělou příležitostí, kde se  mohou potkat zkušení vedoucí s nováčky. Díky tomu tu bude prostor ke vzájemnému sdílení zkušeností, dobré praxe a různých tipů a triku. Mimoto budeš možnost rozvíjet své kompetence leadershipu pomocí metod neformálního vzdělávání a samozřejmě potkáš spoustu zajímavých lidí. Na školení s námi navíc budou dobrovolníci, kteří se chystají do zemí globálního Jihu, a tak budeš možnost se potkat i účastníky předodjezdové školení Cyklu globálního dobrovolnictví. 

Chceš se zúčastnit?
Vyplň přihlášku a my se na tebe už budeme těšit. Deadline je 24. listopadu, nebo do naplnění kapacity. Současně s přihláškou je třeba zaplatit účastnický poplatek 300 Kč (č. účtu: 21 00 11 41 78/2010, do poznámky prosím uveď “2v1_tvoje příjmení”). Na místě je pak bude o tvé ubytování i stravu postaráno. 🙂

Co pro tebe máme pokryté?

  • Ubytování na 2 noci na základně Asociace TOM ve Sloupu v Čechách.
  • Jídlo během pobytu (plná penze, která začne páteční večeří a končí nedělním obědem).
  • Školitele a celý program.

Chceš víc informací, nebo se prostě jen nemůžeš rozhodnout? Poslechni si zkušenost Petra, který vedl workcamp už dvakrát.

Co o školení říkají účastníci?

Během školení jsem se dozvěděla více o metodice řešení konfliktů – je to něco, co člověk využije kdykoliv a kdekoliv, i mimo workcamp. Dále bych vyzdvihla jazykovou bariéru a skupinovou dynamiku – oba bloky mě naučily hodně nového.

Na školení jsem si opravdu užila bloky o typech campleaderů, protože jsme mohli na exponátech uplatnit svou kreativitu a představivost, a leadership, protože šlo o aktivitu, během které jsme si rovnou vyzkoušely vedení a pak zkušenost reflektovaly.

Těžko se ale vybírá, která část školení byla nejlepší, protože mě celý program bavil. Ale rozhodně mě bavily typy vedoucích, možnosti INEXu a metodika řešení konfliktů – byly pro mě nejzábavnější, protože jsem se u nich nejlépe bavila ;).

Donor