Zúčastni se víkendového školení leadershipu, kde se potkáš jak se zkušenými campleadery, tak s těmi, co se do vzdělávacího cyklu pro vedoucí teprve chystají. A co se během školení dozvíš? Budeme se bavit například o tom, jak funguje skupinová dynamika a jak jí vedoucí mohou podpořit, jak se dají zvládat konfliktní situace nebo se ponoříme do téma wellbeing. Přihlásit se můžeš jak když máš vedení workcampu již za sebou, tak jestli o tom teprve uvažuješ. 

Kdy?
O víkendu 10.-12. 11. 2023.

Kde?
Ve skautském středisku Tortuga v Nymburce.

Deadline na podání přihlášky je 29. 10.

Školení Zdokonal se je skvělou příležitostí, kde se mohou potkat zkušení vedoucí s nováčky. Díky tomu tu bude prostor ke vzájemnému sdílení zkušeností, dobré praxe a různých tipů a triků. Mimoto budeš možnost rozvíjet své kompetence leadershipu pomocí metod neformálního vzdělávání a samozřejmě potkáš spoustu zajímavých lidí. Na školení s námi navíc budou dobrovolníci, kteří se chystají do zemí globálního Jihu, a tak budeš možnost se potkat i účastníky*icemi předodjezdového školení Cyklu globálního dobrovolnictví. 

Chceš se zúčastnit?
Vyplň přihlášku a my se na tebe už budeme těšit. Současně s přihláškou je třeba zaplatit účastnický poplatek 300,- (č. účtu: 21 00 11 41 78/2010, do poznámky prosím uveď “2v1_tvoje příjmení”). Na místě je pak bude o tvé ubytování i stravu postaráno. 🙂

Co pro tebe máme pokryté?

  • Ubytování na 2 noci ve skautském středisku Tortuga v Nymburce.
  • Jídlo během pobytu (plná penze, která začne páteční večeří a končí nedělním obědem).
  • Školitele a celý program.

Chceš víc informací, nebo se prostě jen nemůžeš rozhodnout? Poslechni si zkušenost Petra, který vedl workcamp už dvakrát.

Co o školení říkají účastníci*ice?

Během školení jsem se dozvěděla více o metodice řešení konfliktů – je to něco, co člověk využije kdykoliv a kdekoliv, i mimo workcamp. Dále bych vyzdvihla jazykovou bariéru a skupinovou dynamiku – oba bloky mě naučily hodně nového.

Na školení jsem si opravdu užila bloky o typech campleaderů, protože jsme mohli na exponátech uplatnit svou kreativitu a představivost, a leadership, protože šlo o aktivitu, během které jsme si rovnou vyzkoušely vedení a pak zkušenost reflektovaly.

Těžko se ale vybírá, která část školení byla nejlepší, protože mě celý program bavil. Ale rozhodně mě bavily typy vedoucích, možnosti INEXu a metodika řešení konfliktů – byly pro mě nejzábavnější, protože jsem se u nich nejlépe bavila ;).

Donoři

The activity is part of the annual programme of the informal network IGnet funded by the European Union.