Zapojit se můžeš, ať už máš s vedením workcampů zkušenosti, nebo se teprve chystáš do vzdělávacího cyklu pro vedoucí přihlásit. A co se dozvíš? Budeme se bavit například o tom, jak funguje skupinová dynamika a jak ji můžeš jako vedoucí podpořit nebo o tom, jak zvládat (nejen) na workcampech konfliktní a nestandardní situace.

Kdy? O víkendu 6.-8. 11. 2020

Uvědomujeme si rizika spojená s klasickým víkendovým školením a protože bezpečnost našich dobrovolníků, vás, je pro nás na prvním místě, bude školení částečně prezenční a částečně online. Páteční zahájení a nedělní bloky budou tedy probíhat jako online školení. Sobotní program se uskuteční prezenčně v naší pražské kanceláři. Nicméně jsme připraveni i na možnost, že se situace nebude vyvíjet příznivě, a v takovém případě by se i sobotní část odehrála online.

Pro přihlášení vyplň přihlášku. Současně s přihláškou je třeba zaplatit vratnou zálohu 200 Kč (č. účtu: 21 00 11 41 78/2010, do poznámky prosím uveď “vedouci_tvoje příjmení”). Pokud se nám ovšem rozhodneš zálohu nechat jako dobrovolný příspěvek na přípravu a realizaci školení, zlobit se nebudeme. 😉