Offline grilovačka vedoucích

Taky se nemůžeš dočkat až k nám konečně dorazí teplo a budeme si po dlouhé době moct užívat venku? Už ti chybí grilovačky, posedět v parku, užívat zeleň a sluníčko a k tomu bandu super lidí?🌳☀️👣 Naprosto souhlasíme!
Proto jsme se rozhodli po roce uspořádat grilovačku, znovu v úžasném Café na půl cesty, které se nachází přímo v Centrálním parku Pankrác! 😍

Akce je pro INEXí zaměstnance a zaměstnankyně, stážisty*ky, aktivní dobrovolníky a dobrovolnice, i ty, kteří se workcampů nebo jiných projektů zúčastnili v minulosti. Rádi mezi sebe uvítáme i lidi, kteří s dobrovolnictvím ještě zkušenosti nemají, nebo jen malé, a chtěli by do tohoto světa proniknout více. ✋😊🤚

U dobrého jídla a pití si popovídáme o vedení workcampů v Česku, co to přesně znamená, co díky tomu můžeš zažít, budeš mít prostor si promluvit nejen s INEXím týmem, ale s dobrovolníky*icemi, kteří*é v předešlých letech vedli. Poslechni si jejich zajímavé příběhy, nechej se inspirovat a zjisti všechno co tě o vedení zajímá.

Jelikož místo rezervujeme a budeme zařizovat nějaké drobnější ale vynikající občerstvení, potřebujeme vědět, s kolika lidmi máme počítat. Proto tě prosíme o vyplnění kraťounké přihlášky, která ti zabere jen minutku, ale nám to hodně pomůže.
Pokud už znáš hodnoty INEXu, určitě tě nepřekvapí, že grilovat budeme vegansky. 🙂
Pití a jídlo navíc si budeš moct zakoupit přímo v Café na půl cesty.
Moc se na tebe těšíme!

Online „grilovačka“ vedoucích

Nemáš šanci se dostat na grilovačku osobně, ale vedení workcampů tě zajímá a chceš se dozvědět víc? Pořádáme i online akci, na které budeš mít možnost se vidět s koordinátorkou Jančou i zkušenými vedoucími, řekneme ti to nejdůležitější co je třeba o vedení vědět, nasdílíme zkušenosti a příběhy atd.
Taky bude samozřejmě prostor na tvoje otázky. Program akce bude teprve zveřejněn. 🙂

Chceš do vedení workcampu jít už teď? Nechceš čekat a chceš odpověď na svojí otázku hned? Zanech nám kontakt a koordinátorka Janča ti napíše.