Současný web byl spuštěn v květnu 2019 a jsme s ním spokojení. Hlavní programátor Kuba bude se svou prací na webu po téměř 3 letech končit. Dokončí ještě několik důležitých věcí a odevzdá s čistým svědomím web v takovém stavu, aby mohla nová výpomoc snadno naskočit. Kuba je připravený všechno předat a být k ruce pro konzultaci. Proto píšeme tuhle výzvu a doufáme, že se najde dobrák který přiloží ruku k dílů a na střednědobé až dlouhodobé bázi nám pomůžou. Potřebujeme, aby se uchazeč vyznal v PHP, Javascriptu, HTML a CSS (včetně Sass) a aby dokázal zapracovávat změny do už existujícího systému, který na webu máme.

Web běží ve WordPressu a nově bude postaven v Oxygen Builderu. V něm jsou vytvořeny šablony jednotlivých stránek. To znamená méně kódování. To vše by s novým webařem Kuba prošel, což je otázka cca 3 hodin. A pak, jak už bylo řečeno, by byl k dispozici u dílčích úkonů.

Jak tu spolupráci vidíme?

Na webu je průběžně co opravovat, zlepšovat. Kuba vše dorazí do konce ledna 2022. Bylo by skvělé, kdybychom se s novým člověkem nakontaktovali co nejdříve, ten se stihl zorientovat a naskočil ideálně od ledna 2022.

Časová dotace se těžko odhaduje. Je to trochu nárazové. Někdy 2-3 hoďky měsíčně, někdy se toho času hodí víc.

Byli jsme schopni si dát na stranu nějakou částku pro webaře, takže by se nejednalo o spolupráci vyloženě na dobrovolnické bázi, ale jelikož nás loňský rok trochu vypekl, zároveň si nemůžeme dovolit adekvátní finanční ohodnocení. Na odměně se tedy s tebou domluvíme individuálně.

Přítomnost u nás v kanclu určitě není nutná. Spíše bychom to viděli na jedno/dvě setkání a pak už si klidně můžeme jen volat a psát. Pokud ti ale více vyhovuje častější osobní potkávání, rádi se ti přizpůsobíme.

Jestli máš vůli pomoct neziskovce, která se snaží jít s dobou a dělá první a poslední pro zájemce o dobrovolnictví, napiš mi co nejdříve, ideálně do 9.ledna na marketa.rysava@inexsda.cz a pobavme se o spolupráci. Předem děkuje Markéta a tým INEXu.