Už 30 let jsme tady, abychom lidem zprostředkovali možnost účastnit se dobrovolnických projektů, které jim pomohou na jejich cestě životem. 30 let pomáháme budovat společnost, ve které se lidé respektují a přistupují zodpovědně k okolnímu světu.

Moc rádi bychom se s vámi všemi opět setkali osobně a oslavili tohle kulaté výročí jak se patří, bohužel okolnosti kolem epidemiologické situace nám to momentálně neumožňují.

Nejdůležitější ale teď je, aby dobrovolnický duch přetrval! Tak oslav naše výročí tím, že budeš tuhle jubilejní sezónu aktivní a půjdeš dobrovolničit. 😉
Podívej se jakých skvělých workcampů se můžeš zúčastnit! A pokud cítíš, že chceš zkusit něco víc zapoj se do českých workcampů jako campleader. 🙂

Na co se tento rok zaměříme

Zkušenosti z loňského roku nás i naše partnerské organizace naučily, jak zorganizovat workcampy bezpečně pro všechny. Uděláme všechno pro to, abychom zajistili co nejrozmanitější nabídku workcampů v Česku a pokud možno i zahraničí.

Také jsme některé workcampy a vzdělávací aktivity přesunuli do online prostoru a můžeš se do nich tedy zapojit i letos.

A co plánujeme do dalších 30 (a více) let?

I do budoucna plánujeme rozšiřovat dobrovolnického ducha u nás i v zahraničí, tak aby se dobrovolnictví dostalo mezi co nejvíce lidí.
A stejně tak i nadále plánujeme připravovat rozmanité vzdělávací aktivity, díky kterým pomůžeme společně budovat společnost, ve které se nám všem bude dobře žít.

Narozeninové přáníčka od našich úžasných dobrovolníků

Happy birthday INEX! Thank you for all those 30 years of volunteering spirit, connections and exchanges that you made possible

Jule, EVS dobrovolnice z Německa

Happy 30 years INEX! I would like to thank everyone who made INEX what it is today and I wish you 30 more years of happiness

Pedro, EVS dobrovolník z Brazílie

INEXu přeju hodně štěstí a sil do budoucna, aby se i nadále mohl věnovat svým aktivitám, které dle mého názoru naše současná globalizovaná společnost potřebuje jako sůl.

Agáta, dobrovolnice z ČR

Poděkování od nás

Děkujeme všem dobrovolnicím/dobrovolníkům, parťákům/parťačkám, dárcům/dárkyním, zkrátka všem úžasným lidem za nezapomenutelných 30 let, za jejich zapojení do našich aktivit, zájem i podporu! Vykročme společně do další třicítky a zažijme společně nová dobrodružství.

Lenka, Ředitelka INEXu