Poukaz na zahraniční nebo český workcamp

Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR! Daruj poukaz na workcamp v Evropě hodnotě 2 200 Kč, v hodnotě 2 500 Kč na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie) a na workcamp v ČR v hodnotě 1 000 Kč. Poukaz v uvedených částkách pokryje účastnický poplatek.Poukaz bude možné uplatnit během workcampové sezóny 2021.

O poukaz nám napiš na email workcamp@inexsda.cz. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Darovací certifikát – Pomoz nám dobrovolnictvím měnit společnost k lepšímu

Chceme žít ve světě, ve kterém se lidé vzájemně respektují a přistupují zodpovědně ke svému okolí. Věříme, že dobrovolnictví a spolupráce na místní i mezinárodní úrovni jsou cestou k tolerantní a otevřené společnosti. Podpoř nás, abychom mohli tyto příležitosti i nadále vytvářet a zapojovat další mladé dobrovolníky a dobrovolnice.

Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvek na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Darovací certifikát – Dobrovolnictví pro všechny

V INEXu věříme, že šanci stát se dobrovolníkem by měl dostat každý. Podporujeme proto zapojení těch, kteří mají z nějakého důvodu omezené příležitosti (ať už jde o dobrovolníky se zdravotním postižením, ze sociálně slabších rodin, z dětských domovů nebo v péči spolupracujících organizací pracujících s ohroženou mládeží). Pomoz nám získat dostatek prostředků, abychom mohli dobrovolníky, kteří přes své znevýhodnění chtějí být aktivní a pomáhat druhým, podporovat dlouhodobě.

Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvěk na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Originální batoh

Chceš darovat pod vánoční stromeček originální a stylový dárek s příběhem? Myslíme na životní prostředí a snažíme se dám starým věcem nový život. Proto jsme se rozhodli ze starých banerů projektu GLEN nechat ušít batohy.  Každý batoh je originál a máme jich jich omezené množství. Aktuální nabídku najdeš zde.

Pro získání batohu je potřeba uskutečnit příspěvek v minimální hodnotě 1 000 Kč na naší výzvě na Darujme.cz. Následně nám napiš na adresu pr@inexsda.cz, který batoh sis vybral/a. Batoh si budeš moci vyzvednout u nás v kanceláří nebo dle dohody. Bohužel nemůžeme slibovat, že by ti poštou stihl batoh dorazit ještě pod stromeček.