Chceš darovat pod vánoční stromeček originální a stylový dárek s příběhem? Máme pro tebe hned dvě možnosti.

Plecháček

Tenhle krásný kousek byl vytvořený k příležitosti letošní oslavy INEXích 30 let! Exkluzivní design byl vytvořený naší grafičkou Jančou. Počet plecháčků je omezený, takže ať už chceš udělat radost sobě, nebo někomu kdo miluje outdoor, či je plecháčkový fanda ozvi se nám na: office@inexsda.cz, ať ti můžeme dát jeden na stranu. Plecháček pořídíš za 400 Kč.

Originální batoh

Myslíme na životní prostředí a snažíme se dám starým věcem nový život. Proto jsme se rozhodli ze starých banerů projektu GLEN nechat ušít batohy.  Každý batoh je originál a máme jich už jen pět. Batoh pořídíš za 1 000 Kč. Pro výběr batohu koukni zde do galerie aktuální nabídky a následně nám napiš na adresu office@inexsda.cz, který batoh sis vybral/a.

Poukaz na zahraniční nebo český workcamp

Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR! Daruj poukaz na workcamp v Evropě hodnotě 2 200 Kč, v hodnotě 2 500 Kč na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie) a na workcamp v ČR v hodnotě 1 000 Kč. Poukaz v uvedených částkách pokryje účastnický poplatek. Poukaz bude možné uplatnit během workcampové sezóny 2022.

O poukaz nám napiš na email office@inexsda.cz. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Darovací certifikát – Pomoz nám dobrovolnictvím měnit společnost k lepšímu

Chceme žít ve světě, ve kterém se lidé vzájemně respektují a přistupují zodpovědně ke svému okolí. Věříme, že dobrovolnictví a spolupráce na místní i mezinárodní úrovni jsou cestou k tolerantní a otevřené společnosti. Podpoř nás, abychom mohli tyto příležitosti i nadále vytvářet a zapojovat další mladé dobrovolníky a dobrovolnice.

Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvek na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Darovací certifikát – Dobrovolnictví pro všechny

V INEXu věříme, že šanci stát se dobrovolníkem by měl dostat každý. Podporujeme proto zapojení těch, kteří mají z nějakého důvodu omezené příležitosti (ať už jde o dobrovolníky se zdravotním postižením, ze sociálně slabších rodin, z dětských domovů nebo v péči spolupracujících organizací pracujících s ohroženou mládeží). Pomoz nám získat dostatek prostředků, abychom mohli dobrovolníky, kteří přes své znevýhodnění chtějí být aktivní a pomáhat druhým, podporovat dlouhodobě.

Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvěk na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Objednání a doručení

Objednat jeden z krásných dárků si můžeš tak, že napíšeš email naší office managerce Zuzce na: office@inexsda.cz.
Věci si buď můžeš po domluvě vyzvednou v naší kanceláři na adrese Varšavská 30, Praha 2, nebo ti je můžeme zaslat domů přes Zásilkovnu.
V případě odeslání zásilky, by jsi zaplatil/a poštovné a balné 79 Kč.

Při osobním vyzvednutí preferujeme platbu v hotovosti, ale je možné i peníze poslat předem. Detailnější instrukce k platbě ti napíšeme v emailu.