Poukaz na zahraniční nebo český workcamp

Umožni svým blízkým zažít workcamp v zahraničí nebo v ČR! Daruj poukaz na workcamp v Evropě hodnotě 2 200 Kč, v hodnotě 2 500 Kč na workcamp v zemi globálního Jihu (jižní Amerika, Afrika, Asie) a na workcamp v ČR v hodnotě 1 000 Kč. Poukaz v uvedených částkách pokryje účastnický poplatek. Je možné také darovat poukaz s 50% slevou na účastnický poplatek nebo v jakékoliv jiné částce. Poukaz bude možné uplatnit během workcampové sezóny 2020.

O poukaz nám napiš na email workcamp@inexsda.cz. Pokud budeš chtít poukaz v tištěné formě, dej nám vědět nejpozději do 18. 12, ať ti stihne dorazit do Štědrého dne. U objednávek pozdějšího data ti zašleme pouze elektronickou verzi poukazu.

Darovací certifikát – Podpora mezikulturního vzdělávání

Našim dobrovolníkům se snažíme skrze naše vzdělávací aktivity předat dovednosti k pochopení a porozumění globálních souvislostí a provázaností dnešního světa. Tvůj dar nám pomůže, abychom byli schopni dále rozvíjet naše aktivity a šířit myšlenku mezinárodního dobrovolnictví a mezikulturního vzdělávání.

Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvěk na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF, který si budeš moci následně sám pro obdarovaného vytisknout.

Darovací certifikát – Podpora Dobrovolnictví pro všechny

V INEXu věříme, že šanci stát se dobrovolníkem by měl dostat každý. Podporujeme proto zapojení těch, kteří mají z nějakého důvodu omezené příležitosti (ať už jde o dobrovolníky se zdravotním postižením, ze sociálně slabších rodin, z dětských domovů nebo v péči spolupracujících organizací pracujících s ohroženou mládeží). Pomoz nám získat dostatek prostředků, abychom mohli dobrovolníky, kteří přes své znevýhodnění chtějí být aktivní a pomáhat druhým, podporovat dlouhodobě.

Pro zakoupení dárkového certifikátu je potřeba uskutečnit příspěvěk na naší výzvě na Darujme.cz. Sám/sama si můžeš určit částku, kterou nám chceš pomoci. Certifikát ti zašleme e-mailem ve formátu PDF a budeš si jej moci následně sám/sama pro obdarovaného vytisknout.

Originální batoh

Chceš darovat pod vánoční stromeček originální a stylový dárek s příběhem? Myslíme na životní prostředí a snažíme se dám starým věcem nový život. Proto jsme se rozhodli ze starých banerů projektu GLEN nechat ušít batohy. Získej jeden z nich příspěvkem v minimální hodnotě 1 000 Kč.  Každý batoh je originál a máme jich jich omezené množství. Aktuální nabídku najdeš zde.

Pro zakoupení batohu je potřeba uskutečnit příspěvěk na naší výzvě na Darujme.cz a následně nám napsat na adresu pr@inexsda.cz, který batoh sis vybral/a. Objednávky na batoh přijímáme pouze do 18. 12.