Scroll to top

NENÍ POZDĚ UŽÍT SI LÉTO!

Nezevluj, vyraž vstříc novému dobrodružství! 😀

Jak? Skrze workcampy! 😱
Workcamp je 1 až 3 týdny trvající dobrovolnický projekt, kde spolu pracuje, tráví volný čas, poznává okolí a místní obyvatele mezinárodní skupinka dobrovolníků. Obvykle se pracuje 6 hodin denně, 5 dní v týdnu a výběr zaměření workcampu je jen na tobě! Chceš pomoct přírodě, památkám, lidem nebo komunitě?
Workcampy vycházejí z potřeb v dané lokalitě a vznikají vždy ve spolupráci INEXu, nebo zahraničními partnerskými organizacemi s místními partnery. Součástí projektů je nejen dobrovolnická práce, ale i společné aktivity dobrovolníků a místní veřejnosti. Workcampy také nabízí příležitost ke vzdělávání se v daném tématu projektu, poznávání regionu i seznámení s konkrétní neziskovkou nebo obcí a její činností. Máš tak jedinečnou příležitost nechat se vtáhnout do jedinečné a kouzelné místní kultury a přiučit se něčemu novému. 🙂

Grilování (nejen) vedoucích v Praze, 23.5.

Už tradičně se sejdeme u dobrého jídla a pití. Popovídáme si o vedení workcampů v Česku, co to přesně znamená, co díky tomu můžeš zažít, ale také o všem ostatním. Akce je pro INEXí zaměstance a zaměstnankyně, stážisty*ky, aktivní dobrovolníky a dobrovolnice i všechny ty, kteří na workcampu byli už před delší dobou, nebo neopak ty, kteří nad tím teprve přemýšlí. Těšíme se na tebe!