Scroll to top

NENÍ POZDĚ UŽÍT SI LÉTO!

Nezevluj, vyraž vstříc novému dobrodružství! 😀

Jak? Skrze workcampy! 😱
Workcamp je 1 až 3 týdny trvající dobrovolnický projekt, kde spolu pracuje, tráví volný čas, poznává okolí a místní obyvatele mezinárodní skupinka dobrovolníků. Obvykle se pracuje 6 hodin denně, 5 dní v týdnu a výběr zaměření workcampu je jen na tobě! Chceš pomoct přírodě, památkám, lidem nebo komunitě?
Workcampy vycházejí z potřeb v dané lokalitě a vznikají vždy ve spolupráci INEXu, nebo zahraničními partnerskými organizacemi s místními partnery. Součástí projektů je nejen dobrovolnická práce, ale i společné aktivity dobrovolníků a místní veřejnosti. Workcampy také nabízí příležitost ke vzdělávání se v daném tématu projektu, poznávání regionu i seznámení s konkrétní neziskovkou nebo obcí a její činností. Máš tak jedinečnou příležitost nechat se vtáhnout do jedinečné a kouzelné místní kultury a přiučit se něčemu novému. 🙂

A co dál? Přidej se na Ponávratové setkání, 27.-29.9.

Jedeš letos na workcamp a nebo ho dokonce povedeš? Nezapomeň se přihlásit na setkání a užij si super víkend, který udělá za tvojí letošní dobrovolnickou zkušeností krásnout tečku.