Scroll to top

I-YES Sustainability tools

I-YES je platforma vytvořená pro pracovníky a pracovnice s mládeží a aktéry v oblasti dobrovolnictví, udržitelnosti a neformálního vzdělávání. Vytvořil ji INEX spolu se čtyřmi dalšími organizacemi působícími v této oblasti, přičemž se na ní podílela síť odborníků a mladých lidí z České republiky, Francie, Německa a Rumunska.

Cílem platformy je dosáhnout dlouhodobé změny prostřednictvím zvyšování povědomí a podpory kritického myšlení o otázkách globální spravedlnosti a udržitelnosti a také poskytováním materiálů k činnosti. V rámci této nové platformy máš přístup k různorodému obsahu, který může rozšířit tvé znalosti o globálním občanském vzdělávání (GCE), vedení a inkluzi. Na platformě najdeš nejen databázi metod, ale i kontrolní seznam, kde můžeš zjistit jak se zlepšit své schopnosti jako vedoucí mládeže.

Máš šanci se také přidat do skupiny na Facebooku, kde můžeš diskutovat, rozvíjet a inspirovat se, propojovat se s ostatními lidmi a navazovat nové kontakty s dalšími „youth leadery“. Skrze tuto platformu se snažíme vytvořit prostředí, které přesahuje rámec vzdělávání, kde se můžeš spojit s dalšími „youth leadery“ a sdílet nápady a zkušenosti, které vám pomohou vzájemně se obohatit.

Partnerské organizace

Donor

Co-funded by the ERAMUS+ Programme of the European Union (Agreement No: 2021-1-DE04-KA220-YOU-000029181)

Víkendové školení vedoucích workcampů, 14.-16.6.

Chceš zlepšit své leadership dovednosti? Přidej ruku k dílu tam, kde je to třeba, zapracuj na osobním rozvoji, poznej v létě lidi z celého světa a odnes si nezapomenutelný zážitek. Staň se vedoucí*m workcampu v České republice!