Scroll to top

Průzkum dopadu účasti na workcampu

Milé dobrovolnice, milí dobrovolníci,

léto se blíží a vy se brzy připojíte k několika tisícům dobrovolníků z celého světa, kteří každoročně vyjíždějí na mezinárodní workcamp. INEX-SDA se spolu s dalšími zahraničními organizacemi podílí na výzkumu, jehož cílem je analyzovat dlouhodobý dopad workcampů na rozvoj kompetencí jejich účastníků.

Chtěli bychom vás, naše dobrovolníky, požádat o spolupráci a zapojení do tohoto výzkumu.

Průzkum se skládá ze třech dotazníků před a po workcampu.
Dotazníky obsahují jednoduché zaškrtávací otázky, jejichž zodpovězení vám zabere asi 10-20 minut.

1.PŘED WORKCAMPEM
Dotazník vyplňte 3 týdny – nejpozději 1 den před začátkem workcampu a to:
online – v angličtině
nebo
word dokument – v češtině. Vyplněný prosíme zašlete na email: info@inexsda.cz.

Před…

2.PO WORKCAMPU
Hned po workcampu vám přijde automatický e-mail s odkazem na druhý dotazník, který je třeba vyplnit 1 den – 3 týdny po workcampu.

A nakonec, 6 měsíců po workcampu vám přijde odkaz na poslední dotazník.

Poté…

Děkujeme!
Díky vám se dozvíme, jak jsou workcampy prospěšné pro samotné dobrovolníky, kteří věnují svůj čas a energii projektům doma i v zahraničí. Sami pak navíc můžete při vyplňování zejména druhého dotazníku porovnat, jak moc vás dobrovolnický projekt ovlivnil a jaký měl pro vás přínos.

Shromážděné informace budou využity výhradně pro účely tohoto výzkumu a osobní údaje nebudou sdíleny s třetími stranami. Výsledky průzkumu budou veřejnosti i zapojeným výzkumníkům vždy sdělovány v anonymní formě a účastníci průzkumu si budou moci kdykoliv upravit svoje osobní údaje, nebo se z průzkumu odhlásit.

S dotazy nás neváhejte kontaktovat na info@inexsda.cz.

A co dál? Přidej se na Ponávratové setkání, 27.-29.9.

Jedeš letos na workcamp a nebo ho dokonce povedeš? Nezapomeň se přihlásit na setkání a užij si super víkend, který udělá za tvojí letošní dobrovolnickou zkušeností krásnout tečku.