Scroll to top

Podpoř nás

Dobrovolnictví je unikátní cestou ke vzdělání a osobnímu rozvoji. Pomoz nám, abychom toto vše byli schopni dělat i v budoucnu.

Jsem jednotlivec

Pravidelný nebo jednorázový dar

Tvůj příspěvek nám pomůže pokrýt náklady péče o dobrovolnictvo. Patří zde především strava pro účastníky*ce a další výdaje během našich školení a setkání. Finanční podpora nám též umožní dobrovolnictví aktivněji propagovat, kdy bychom rádi uskutečňovali mnohem více přednášek na školách.

Přímý pěněžní dar

Chceš podpořit jeden náš konkrétní projekt nebo aktivitu? Kontaktuj prosím naši ředitelku Lenku. Dary je možno zaslat na účet INEXu 2100114178/2010 u Fio banky, Praha 1. Jako variabilní symbol uveď prosím 1234 a do zprávy pro příjemce napiš: jméno-příjmení-text:příznivec.

GIVT – klikni a pomáhej

Nakupuješ často na Mall.cz, Booking.com nebo Zootu? Využij portálu GIVT. Stačí vybrat INEX z nabídky neziskovek a dané firma nám přispěje určité procento z ceny tvého nákupu, aniž by tě to něco stálo cokoliv navíc.

Jsem zaměstnanec

Firemní nadace a granty

Má tvůj zaměstnavatel program nebo nadaci na podporu neziskového sektoru? Dej nám vědět a pokusme se společně připravit žádost a dosáhněme na granty, jejichž výše se mnohdy pohybuje v desítkách a stovkách tisíc.

Benevity

Informuj se, jestli tvůj zaměstnavatel není zapojen do programu Benevity. Jedná se o platformu, která pomáhá spojovat zaměstnavatele a své zaměstnance. Mnohé firmy jsou takto ochotny navýšit původní dary svých zaměstnanců i o stovky procent. Do programu jsou zapojeny například firmy Starbucks, Visa, nebo UPS.

Příklady z praxe

Jsem Firma

Jsi vlastníkem firmy? Najděme společně cestu, jak INEXí aktivity podpořit v opravdu velkém měřítku.

Firemní dar

Materiální dar

Expertní jednorázová konzultace

Dlouhodobější specializovaná výpomoc/podpora

Jiná forma spolupráce

Workcamp pro zaměstnance nebo dovolená ve formě dobrovolnictví na workcampech? Rádi něco společně vymyslíme.

Benevity

Kontakt

Markéta Ryšavá
marketa.rysava@inexsda.cz
+420 724 972 338

A co dál? Přidej se na Ponávratové setkání, 27.-29.9.

Jedeš letos na workcamp a nebo ho dokonce povedeš? Nezapomeň se přihlásit na setkání a užij si super víkend, který udělá za tvojí letošní dobrovolnickou zkušeností krásnout tečku.