Rád*a by ses zapojil*a do dobrovolnické aktivity, ale nemáš možnost vyjet na více dní? Nevadí, máme tu Dobrovolnictví na den. Zapojíš se do práce, pomůžeš dobré věci a možná potkáš pár svých známých. 😊

🌄V srpnu nás čeká obec Vysoká uprostřed malebné krajiny Mělnicka a v ní někdejší zemědělská usedlost, která nyní pod názvem Farmstudio funguje jako místo pro kurzy, dílny, festivaly a kulturní aktivity všeho druhu. Aby zde bylo možno celoročně pořádat bohatý program, je potřeba věnovat rozlehlému objektu patřičnou péči, a proto je zde práce dobrovolníků vždycky vítaná.

🏗️Práce bude zahrnovat přípravu a úpravu prostor pro umělecké expozice (oprava stěn a podlah, odstraňování omítek a malování), bourání vnitřních trámových konstrukcí staré stodoly nebo restaurování dřevěných a kovových dveří, oken a dalších historických prvků.

Cena: 300 Kč (zahrnuje pojištění a stravu na místě)

Deadline přihlášení: 14. července

Ber prosím na vědomí, že pokud vyplníš registrační formulář, počítáme s tvou účastí. V případě, že se z vážného důvodu nebudeš moct dostavit, dej nám to prosím vědět, nejlépe s předstihem.

Budeme se těšit naviděnou! Tým INEXu