Máš za sebou účast na workcampu? Nebo se chceš prostě někam posunout, zdokonalit se v leadershipu, mít z léta kupu zážitků a pomoci, kde je třeba? I letos se můžeš přihlásit do vzdělávacího cyklu pro vedoucí a v létě vést workcamp.

Během léta INEX organizuje okolo 30 mezinárodních workcampů, na které se hlásí dobrovolníci a dobrovolnice z celého světa. Ovšem k jejich realizaci potřebujeme také nadšené vedoucí. 🙂

A proč vlastně vést workcamp?
Toho, co ti tahle zkušenost přinese, je nespočetné množství a pro každého je to trochu něco jiného. Pro tvoji představu je tu ale pět super příkladů:

• Jedinečná příležitost vyzkoušet si pozici leadera v mezinárodní skupině dobrovolníků*ic a setkat se tak s různými lidmi.

• Vyšperkování tvých komunikačních a organizačních dovedností.

• Zjistit, co obnáší projektový management.

• Procvičit si anglický jazyk.

• Zkušenost s vedením workcampu přispívá k osobnímu seberozvoji, prozkoumání vlastních kompetencí a získání cenných zkušeností.

K vedení workcampu potřebuješ především motivaci. Na vše ostatní tě připravíme během víkendového školení, kde najdeme odpovědi na všechny otázky týkající se vedení workcampů. Pokud už jsi s námi dobrovolničil*a, tak asi tušíš, že nepůjde o přehnaně formální školení. O víkendovém školení se tak nejen dozvíš, jak správně vést workcamp, ale věříme, že si z něj odvezeš i řadu zážitků.

Jak bude školení vypadat?
Školení se bude odehrávat v mezinárodním skautském středisku Tortuga v Nymburce. Program bude od pátečního večera do nedělního dopoledne a bude obsahovat bloky, které ti pomohou například předcházet konflikty, umět správně motivovat, pracovat se skupinovou dynamikou, a spoustu dalšího. Těšit se můžeš i na výborné jídlo, které ti bude připravovat náš šikovný INEXí tým. 🙂
Tak neváhej, vyber si jeden z následujících víkendů a přihlas školení vedoucí a k vedení workcampu:
Kontaktuj nás na campleaders@inexsda.cz k individuální domluvě.

Nadcházející školení pro vedoucí workcampu: