Máš za sebou účast na workcampu? Nebo se chceš prostě někam posunout, zdokonalit se v leadershipu, mít z léta kupu zážitků a pomoci, kde je třeba? I letos se můžeš přihlásit do vzdělávacího cyklu pro vedoucí a v létě vést workcamp.

V INEXu věříme, že v létě bude možné uspořádat všech cca 26 workcampů. Ovšem k jejich realizaci potřebujeme také nadšené vedoucí. 🙂

A proč vlastně vést workcamp?
Toho, co ti tahle zkušenost přinese, je nespočetné množství a pro každého je to trochu něco jiného. Pro tvoji představu jsou tu ale dva super příklady:

• Jedinečná příležitost vyzkoušet si pozici leadera v mezinárodní skupině dobrovolníků a setkat se tak s různými lidmi.

• Zkušenost s vedením workcampu přispívá k osobnímu seberozvoji, prozkoumání vlastních kompetencí a získání cenných zkušeností.

K vedení workcampu potřebuješ především motivaci. Na vše ostatní tě připravíme během víkendového školení pro vedoucí. Během školení najdeme odpovědi na všechny otázky týkající se vedení workcampů. Pokud už jsi s námi dobrovolničil*a, tak asi tušíš, že nepůjde o přehnaně formální školení. O víkendu se tak nejen dozvíš, jak správně vést workcamp, ale věříme, že si z něj odvezeš i řadu zážitků.

Jak bude školení vypadat?
Pokud bude situace příznivá, rádi bychom uspořádali klasické víkendové školení “offline”. Nicméně na prvním místě je pro nás bezpečí našich dobrovolníků a o případné změně Tě samozřejmě v dostatečném předstihu informujeme. Tak neváhej, vyber si jeden z následujících víkendů a přihlaš školení vedoucí a k vedení workcampu:

29. dubna – 1. května 2022 v Nymburce
nebo
17.–19. června 2022 v Nymburce

Nemůžeš ani na jeden z termínů? Kontaktuj nás na campleaders@inexsda.cz k individuální domluvě.

Chceš se o vedení workcampů dozvědět víc? Podívej se na stránku pro vedoucí, kde najdeš všechny potřebné informace, včetně přihlášky do vzdělávacího cyklu.
Chceš se o workcampu dozvědět přímo od campleaderů z minulých let? Mrkni sem.

A pokud váháš nebo máš otázky, obrať se na koordinátorku vedoucích Janu Hejrklíkovou na campleaders@inexsda.cz nebo +420 608 744 146.