Léto a sezóna pomalu končí a ty máš za sebou spoustu skvělých zážitků z workcampu nebo ESC projektu, které chceš s někým probrat a sdílet. Zároveň tě třeba zajímá, co můžeš podnikout dál, jak se rozvíjet a co dalšího zažít. Zúčastni se s námi víkendového setkání dobrovolníků, který proběhne 10.-12. září v Hostinném. Setkání je tu pro všechny, kteří se letos nebo loni zúčastnili workcampu jako dobrovolníci či jako vedoucí, dobrovolníků, nebo vyjeli v rámci European Solidarity Corps (ESC) projektu. 

A co tě na víkendovém setkání čeká? Pod vedením zkušených lektorů se zaměříš na evaluaci vlastní zkušenosti (samozřejmě zábavnou formou), ale také se potkáš s lidmi, kteří za sebou mají podobnou zkušenost jako ty. Někteří jeli na workcamp jako účastníci, někteří jako vedoucí, někteří na kratší a jiní na delší dobu i v rámci ESC. Společně se pobavíme o tom, jaký pro nás projekt byl, co nám dal a co jsme se během toho naučili. 

Propojením skupin dobrovolníků a vedoucích také získáš unikátní možnost získat inspiraci pro další  workcampy nebo celkově projekty, ale i pro svou vlastní cestu. Mimoto budeš mít možnost zúčastnit se zajímavých workshopů na různá témata, jako je například inkluze či gender.  

A co dál? Tak přesně na tuhle otázku ti během setkání dobrovolníků odpovíme. Zjistíš, jaké další možnosti k aktivnímu zapojení, získání nových zkušeností a nových zážitků ti jako INEX můžeme nabídnout. Navíc můžeš nahlédnout pod pokličku předodjezdového školení Cyklu globálního dobrovolnictví, který se bude během víkendu pořádat na tom samém místě. 

Pokud tě láká strávit jeden z posledních letních víkendů ve společnosti aktivních lidí se zajímavými a inspirativními zážitky, neváhej a přihlas se nejpozději do 5. září. Kapacita míst je omezená, a tak příliš neotálej. Už se na tebe těšíme! 🙂

Donor