Potvrzení přihlášky

Tvoje přihláška byla úspěšně odeslána. Níže najdeš další instrukce a výběr způsobu platby.

Děkujeme za tvoji přihlášku

Přihlášku máš úspěšně vyplněnou a k tomu, abychom ji vyřídili, zbývá už jen uhrazení registračního poplatku. Jakmile od tebe platbu obdržíme, pustíme se do toho.

Registrační poplatek

Zahraniční workcampy:

Základní: 2 200 Kč – pro workcampy, které se konají v Evropě a vybraných zemích (USA,Kanada, Japonsko, Jižní Korea, Rusko, Turecko)

Solidární: 2 500 Kč (2 200 Kč poplatek za projekt + 300 Kč víkendová předodjezdová příprava) – pro workcampy v zemích spadajících do Cyklu globálního dobrovolnictví: Střední a Jižní Amerika, Afrika, Asie (s výjimkou zemí uvedených výše)

Registrační poplatek za účast na druhém workcampu v zemi Cyklu globálního dobrovolnictví ve stejném kalendářním roce činí 1 100 Kč + částka za předodjezdové setkání.

Workcampy v ČR:

Při placení máš na výběr ze tří cen:

Solidární: 2 200 Kč - tato cena obvykle platí pro zahraniční workcampy. Jejím zaplacením za český workcamp tak pokryješ základní organizaci a administrativu workampu a navíc nám pomůžeš přežít složitou sezonu, ve které nemůžeme posílat dobrovolnice a dobrovolníky za hranice. Děkujeme

Základní: 1 500 Kč - pokryje základní organizaci a administrativu projektů.

Nezbytná: 1 000 Kč - minimum, bez kterého opravdu nemůžeme tebou vybraný workcamp uspořádat.

Výběr ceny je tak na tobě a tvých současných finančních možnostech. 🙂

Poznámka: V případě FAMILY workcampu ti veškeré instrukce k platbě přijdou na e-mail. Děkujeme za pochopení.

Údaje k platbě

Na základě vybraných workcampů je tvůj registrační poplatek:

0 Kč

Pokud preferuješ platbu převodem na účet nebo některou z nižších sazeb, platební údaje najdeš v potvrzovacím emailu, který jsme ti právě odeslali.

Workcampy v roce 2023

Letošní workcampová sezóna se zatím teprve připravuje. V naší databázi tedy aktuálně najdeš jen cca 200 projektů. Už v půlce března si ale budeš moct vybrat mezi stovkami a možná tisicemí projektů z celého světa. Co v databázi najdeš teď?