Scroll to top

Zažij výzvy

Tento projekt připravuje zážitkové akce pro všechny, kdo se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny, a zapracovat tak na svém strachu.

Vystup ze své komfortní zóny v ulicích Prahy

Tento projekt připravuje zážitkové akce pro všechny, kdo se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny, a zapracovat tak na svém strachu.

Co děláme?

Jsme komunita nadšených lektorů a organizátorů a pořádáme jednodenní seberozvojové a zážitkové akce, kde účastníci vystoupí ze své komfortní zóny, a mají tak možnost zapracovat na svém strachu a osobní výzvě s naší podporou a taky v bezpečí spřízněné skupiny. Spolupracujeme na akcích se vzdělávací platformou Rise and Shine – osobní rozvoj

Jak se zapojit?

Hledáme především školitele-dobrovolníky, co připraví a povedou jednodenní zážitkové akce, ať se zkušenostmi nebo začínající lektory. Také hledáme organizátory a pomocníky, kteří se chtějí podílet na něčem novém a něco nového se naučit, nebo uplatnit své nápady.

Jsme otevření komukoliv, koho zajímají vzdělávací akce a chce jednu takovou uspořádat. Pokud tě zajímá neformální vzdělávání nebo zážitková pedagogika, tak se přidej k nám. Pokud nemáš ještě zkušenosti s organizací, tak tě taky rádi zapojíme.

Kontakt

Irena Pajerová
pajerovaren@gmail.com

Cestovatelský a info večer v Praze: Mexiko a Francie

Ve čtvrtek, 23. března organizujeme ve skautském institutu v Rybárně další večer plný cestovatelských příběhů. Tentokrát budeš mít šanci zjistit a doptat se na všechno co tě ohledně workcampů v zahraničí zajímá. Můžeme se na tebe těšit?