Scroll to top

Campaway

Projekt má za cíl informovat mladé lidi, zejména studenty o možnostech vyjet na dobrovolnické projekty do zahraničí i do Česka.

Co děláme?

Kromě bohatých příprav a podkladů k propagačním materiálům, které se jim podařilo vytvořit, pořádá skupina i besedy na středních školách a jejich prostřednictvím oslovuje studenty.

Uvažuješ o dobrovolnickém projektu, ale nejsi si jistý/á? Podívej se na stránku CampAway, kde najdeš informace, osobní příběhy dobrovolníků i konkrétní tipy na dobrovolnické projekty krátkodobé, ale i dlouhodobé, kterých se můžeš zúčastnit i ty. Je to jednoduché, stačí promyslet svoji motivaci, dobře si vybrat a přihlásit se. Pokud stále nevíš, tak nám napiš a poradíme.

Jak se zapojit?

Pokud jsi byl/a na workcampu (nebo jiném dobro projektu), budeme moc rádi, když se k nám přidáš.

Hledáme pomocníky na správu FB, organizátory, grafiky, copyrightery, konzultanty pro dotazy nerozhodnutých a další nadšence, kteří se chtějí přidat na chvilku nebo mají čas se zapojit třeba na pár měsíců a rádi se podělí o svoji zkušenost 1) online 2) chtějí sami uspořádat a prezentovat svoje zážitky na svojí škole nebo jinde – podpoříme v předání know-how, propagaci a zajištění prostoru

V CampAway se můžeš poradit, kam na dobrovolnický projekt, nebo se zlepšit v prezentování svých cestovatelských zážitků.

Kontakt

Irena Pajerová
pajerovaren@gmail.com

Faceboook

Oslava Mezinárodního dne dobrovolnictví

Každoroční největší akce roku se blíží.🥳 Ve středu 6. prosince budeme slavit vás, dobrovolníky a dobrovolnice, bez kterých bychom naše aktivity nemohli dělat. Zvaní jsou naprosto všichni, nezáleží na tom jak velkou nebo malou zkušenost s INEXem máš. Tak neváhej a pojď s námi slavit.