Fotbal pro rozvoj

Pomoz nám s organizací našich aktivit nebo se staň součástí mezinárodního týmu ambasadorů během putovní tour po České republice. Prostřednictvím fotbalu se snažíme sblížit mladé lidi z různých sociálních skupin a šířit tak myšlenku fair play a respektu.

Vize Fotbalu pro rozvoj

Kopeme za lepší svět. Kopeme za to, aby všichni hráli férově nejen na hřišti, ale i v běžném životě. Přímo na hřišti rozvíjíme u mladých lidí hodnoty jako respekt, zodpovědnost a schopnost dohodnout se.

Co děláme?

Stejně jako celá řada zahraničních iniciativ sítě Streetfootballworld využíváme fotbalu pro vzdělávání a rozvoj. Tvoříme platformu, v rámci které organizace v České republice, ale i ve světě využívají tohoto konceptu při práci s dětmi a mládeží. Společně organizujeme fotbalové ligy, turnaje a kulturní akce, na kterých se potkávají lidé, kteří by se za normálních okolností nesetkali.

Více informací se dočteš na webových stránkách.

Sezónu uzavíráme workcampem Společné kořeny

Poslední letošní workcamp proběhne v termínu 11. - 24. října a bude představovat skvělou kombinaci fyzické práce a objevování historie. Přečti so o něm víc a nechej se zlákat...