Fotbal pro rozvoj

Pomoz nám s organizací našich aktivit nebo se staň součástí mezinárodního týmu ambasadorů během putovní tour po České republice. Prostřednictvím fotbalu se snažíme sblížit mladé lidi z různých sociálních skupin a šířit tak myšlenku fair play a respektu.

Vize Fotbalu pro rozvoj

Kopeme za lepší svět. Kopeme za to, aby všichni hráli férově nejen na hřišti, ale i v běžném životě. Přímo na hřišti rozvíjíme u mladých lidí hodnoty jako respekt, zodpovědnost a schopnost dohodnout se.

Co děláme?

Stejně jako celá řada zahraničních iniciativ sítě Streetfootballworld využíváme fotbalu pro vzdělávání a rozvoj. Tvoříme platformu, v rámci které organizace v České republice, ale i ve světě využívají tohoto konceptu při práci s dětmi a mládeží. Společně organizujeme fotbalové ligy, turnaje a kulturní akce, na kterých se potkávají lidé, kteří by se za normálních okolností nesetkali.

Více informací se dočteš na webových stránkách.

Technické úpravy databáze

Používáme novou databázi, ve které ještě vychytáváme nějaké mouchy. :) Prosím měj s námi trpělivost a počkej s přihlášením na projekt ještě pár dní. Dáme vědět až bude vše fungovat jak má.