Milý Ježíšku…

Novinky

x

Milý Ježíšku…

21.11.2018

Už jsi stihl/a napsat Ježíškovi? Pokud ne, tak pro Tebe máme dva tipy na dárek - poukaz na workcamp v ČR nebo v zahraničí nebo stylový batoh, který je ušit z našich starých gleních bannerů!


Dárkové poukazy


Vy darujete poukaz a obdarovaný/á si může kdykoliv během roku sám/a vybrat konkrétní projekt, na který se přihlásí.


Jaké máme poukazy?

  • 500Kč - workcamp v Česku


  • 2200Kč - workcamp v těchto zemích (Evropa, USA, Kanada, Arménie, Austrálie, Japonsko, Jižní Korea, Rusko, Turecko)


  • 2500Kč - workcamp v zemích spadajících do Cyklu Globálního Dobrovolnictví (Střední a Jižní Amerika, Afrika, Asie, Oceánie a Blízký východ (s výjimkou těchto zemí: Japonsko, Jižní Korea, Rusko a Turecko, viz výše)Jak poukaz pořídit?


Poukaz si objednejte emailem na workcamp@inexsda.cz nebo osobně v pražské kanceláři na Varšavské 30.

  • Zašlete nám jednu z vybraných částek na účet 2100114178/2010 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a "poukaz na workcamp"


  • Nebo zaplaťte částku v hotovosti u nás v kanceláři na Varšavské 30 v Praze.


  • My Vám poté zašleme poukaz emailem nebo ho předáme osobně a Vy si do něj můžete doplnit jméno obdarované/ho. Poukaz je přenosný a je platný jeden kalendářní rok.Jak poukaz uplatnit?


Stačí si vybrat z nabídky workcampů v databázi, vyplnit a odeslat přihlášku. Poté nám na email workcamp@inexsda.cz pošleš Tvůj poukaz a my pro Tebe již vše vyřídíme. Nabídku workcampů najdeš v této databázi. Kompletní nabídka workcampů na léto (více než 1500 projektů) bude zveřejněná začátkem března.


Pokud se nejdříve chceš dozvědět více informací o workcampech, podívej se sem.


S dalšími dotazy se můžeš obrátit emailem na workcamp@inexsda.cz nebo telefonicky na +420 222 362 713.batohy z gleních bannerů


Nechceš kupovat ponožky, bačkory, svetry se sobem…. ale chceš originální dárek s příběhem? Příspěvkem v minimální hodnotě 1000,- Kč získáš náš originální batoh a zároveň podpoříš znevýhodněné dobrovolníky, kteří se díky INEX-SDA mohou zapojit do projektů v ČR i v zahraničí!


Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dám starým věcem nový život, rozhodli jsme se ze starých banerů projektu GLEN (Global Education Network of Young Europeans) ušít originální stylové batohy a odměnit jimi podporovatele našeho programu Dobrovolnictví pro všechny. INEX-SDA v něm poskytuje podporu dobrovolníkům se zdravotním postižením, ze sociálně slabších rodin, z dětských domovů nebo v péči organizací pracujících s ohroženou mládeží zvýšit jejich sebevědomí, začlenit se do společnosti a motivuje je vydávat se za dalšími novými zážitky.


Koupit batoh skrze stránku Darujme.cz
Galerie s aktuální nabídkou batohů


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení