Školení > Inexsda.cz

Školení

V průběhu celého roku pořádáme různé vzdělávací akce a školení pro dobrovolníky – získej kupu zkušeností!


Cyklus globálního dobrovolnictví


Uvažuješ-li o tom, že se vydáš na dobrovolnický projekt mimo Evropu, je právě tento vzdělávací Cyklus tím pravým! Připraví tě na tuto zkušenost a pomůže ji po návratu z projektu i zpracovat.


Více…


Vzdělávací cyklus pro vedoucí workcampů


Máš chuť získat praxi v práci se skupinou dobrovolníků z celého světa? Láká tě získat zkušenosti z oblasti vedení projektu? V roli vedoucího workcampu se naučíš ještě mnohem víc!

Více…


Vzdělávání a seberozvoj


Láká tě nějaké konkrétní téma, či se jednoduše plánuješ vzdělávat, třeba v mezinárodní skupině účastníků? Jsme součástí různých mezinárodních projektů a občas pořádáme i semináře na lokální úrovni. S INEX-SDA si zároveň můžeš vyzkoušet i roli školitele/ky!

Více…


vzdělávací
vize INEX-SDA

V INEXu věříme, že dobrovolnictví je příležitost aktivně se zapojit a zároveň se vzdělávat, rozvíjet. Být dobrovolníkem znamená být aktivním občanem, který má svůj názor a je schopný věci ovlivňovat. Naše vzdělávací akce se zaměřují na 3 oblasti:

  • Globální rozvojové vzdělávání - Pochopení a porozumění globálním souvislostem a provázanosti dnešního světa.
  • Interkulturní učení - Uvědomění si vlastní identity, pohledu na svět, posiluje porozumění a respekt vůči jiným názorům a hodnotám.
  • Lokální komunitní projekty - Příležitost a motivace pro všechny v dané komunitě se zapojit, změnit věci k lepšímu.

Novinky

Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení