Zrealizuj workcamp ve svém městě!

Novinky

x

Zrealizuj workcamp ve svém městě!

6.9.2018

Chceš posunout své dobrovolnické zkušenosti o kus dál? Znáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit, zviditelnit? Víš o neziskovém projektu, který si zaslouží podporu?

Jste nezisková organizace nebo obec? Máte zajímavý veřejně prospěšný projekt v oblasti ekologie, obnovy památek, sociálních služeb či oživení dění v místní komunitě a veřejném prostoru? Pozvěte k sobě skupinu dobrovolníků ze zahraničí i z ČR na mezinárodní dobrovolnický projekt!

Přihlaste se na jednodenní školení pro nové organizátory a Zrealizujte workcamp ve svém městě!


KDY: pátek 16.11.2018 od 9.30 do 17.00


KDE: Praha, místo bude upřesněno podle počtu účastníků


ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 350 Kč (zahrnuje manuál, drobné občerstvení a oběd)
Účastnický poplatek je potřeba zaplatit do 3 dní po odeslání přihlášky (rezervujete si tím místo na školení) na č. ú.: 21 00 11 41 78/2010. Při zrušení účasti po 9. 11. (včetně) je poplatek nevratný.


Přihlašování probíhá do 8. 11., nebo do naplnění kapacity školení.


Přihláška


O ŠKOLENÍ


Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v létě 2019 organizovat workcamp poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů.

Na školení se dozvíte více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáte osobně zástupce INEX-SDA, se kterými byste na organizaci workcampu spolupracovali a seznámíte se s dalšími zájemci o organizaci workcampu. Zúčastnit se mohou také noví kolegové a kolegyně zkušených organizátorů workcampů, kteří chtějí získat vhled do světa mezinárodního dobrovolnictví.

Přihlášením na školení se nezavazujete k tomu, že workcamp s INEX-SDA uspořádáte. Na školení v Praze bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEX-SDA u vás, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.

Přihlášky týmu 2 lidí jsou velmi vítány.


Kontakt pro dotazy či konzultace projektových záměrů:


Eva Macková
projekty.cr@inexsda.cz, 222 362 715


Více informací o organizaci workcampu s INEX-SDA najdete zde a inspirovat se také můžete v následujících reportážích z letošních workcampů:
Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení