Střihněte si výzvu na podzimních mezinárodních školeních

Novinky

x

Střihněte si výzvu na podzimních mezinárodních školeních

13.6.2018

Workcampová sezóna běží teď, ale podzim bude patřit školením. Chystáme pro vás dva luxusní kousky! Školení školitelů pořádáme pro všechny, kteří chtějí posunout hranice svých školitelských dovedností a zkusit třeba školit campleadery. Agents of Change jsou zase určeni těm, kteří chtějí překonávat sami sebe, aby se stali lepšími lídry. Přihlášky na obě přijímáme do konce července 2018.

Agents of Change (AoC)

29. září - 9. října 2018
Chata Doubravka nedaleko Chotěboře, ČR
Určeno účastníkům z ČR, Maďarska, Slovinska, Velké Británie, Francie, Estonska, Španělska, Německa, Makedonie a Itálie.


“I was challenged and thrown out of my comfort zone on a daily basis but I've learned so much about myself, my strengths and my weaknesses. This was one of the best and most useful trainings I have participated in and I am able to trust myself much more after it,” říká o Agents of Change účastnice jarního školení. A o tom vlastně Agents of Change budou.


AoC je 9tidenní školení zaměřené na zlepšení dovedností ve vedení lidí (leadership) skrze sebereflexi. Jak jste asi z citace poznali, nejedná se o běžné školení, na jaké jste pravděpodobně v rámci sektoru dobrovolnictví, neformálního vzdělávání a programu Erasmus + zvyklí.


AoC je tu pro vás, abyste:  1. Reflektovali roli vedení a prozkoumali vaše vlastní postoje, přístup a vnitřní motivaci pro práci s dobrovolnictvím;
  2. Zlepšili a oživili své praktické dovednosti (zejména v oblasti vedení týmů a projektů) pro práci se skupinami a projekty v oblasti dobrovolnictví;
  3. Využili své zkušenosti v praxi a šířili je svým kolegům a cílovým skupinám.

Čím je školení unikátní?


Kombinujeme prvky formálního vzdělávání, neformálního a informálního učení, které považujeme za smysluplné, jsou-li aplikovány ve správném kontextu. Pracujeme s perspektivou, která propojuje praktické zkušenotní učení s koučinkem, protože věříme (a máme to ověřeno), že tato kombinace nejvíce podporuje účastníky v jejich osobním rozvoji.


Toto školení je tu proto, aby "zpochybnilo" vnímání světa, postoje a předpoklady účastníků tak, aby se usadili sami v sobě jako lidé a jako lídři. Díky přístupu, který se zaměřuje významně na osobní zázemí účastníků, může být školení emočně náročné. Pracujeme s tím aktivně proto, že cílíme na vytvoření učebního procesu s velkým dopadem a následným využitím naučeného v praxi.


Více:


Více o charakteru školení a další detaily včetně odkazu na přihlášku najdete v této výzvě pro účastníky. Pokud vás školení zajímá, určitě si informace pečlivě pročtěte.


Kontakt:


Máte-li jakékoli dotazy, ozvěte se koodinátorce Lence na lenka.polcerova [zavináč] inexsda.cz.


Projekt je podpořen programem Erasmus +.


Training of Trainers (ToT)

16. září - 22. září 2018
Hotel Ameryka, Jablunkov, ČR
Určeno účastníkům z ČR a Slovinska.


Školitelské dovednosti se hodí nejen profi školitelům. Takové sebevědomé vystupování před skupinou lidí je užitečné univerzálně. A nejen to budeme na školení školitelů procvičovat.


Training of Trainers (ToT) je pětidenní školení zaměřené na rozvoj školitelských dovedností účastníků. Pokud ToT absolvujete, budete schopni připravovat a realizovat kvalitní neformálně-vzdělávací aktivity.


Specificky se na školení zaměříme na to, abyste:

  • rozuměli, jak nadesignovat dobrou neformálně-vzdělávací aktivitu včetně cílů;
  • uměli reflektovat různé styly učení a skupinovou dynamiku při přípravě i realizaci aktivit;
  • byli schopni přijímat i dávat osobní zpětnou vazbu;
  • rozvinuli své praktické dovednosti, např. prezentační dovednosti, facilitaci, vedení reflexe vzdělávacích aktivit atd;
  • prozkoumali svoji vlastní motivaci k tomu, být v roli školitelů;
  • si to všechno pořádně vyzkoušeli.

Více:


Více informací i odkaz na přihlášku najdete v této výzvě pro účastníky.


Kontakt:


Máte-li jakékoli dotazy, ozvěte se koodinátorce Lence na lenka.polcerova [zavináč] inexsda.cz.


Projekt je podpořen programem Erasmus +.


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení