Chceš být lídr? Zkus to na workcampu!

Novinky

Chceš být lídr? Zkus to na workcampu!

15.4.2019

Nebojíš se vedení skupiny a chceš si to vyzkoušet v mezinárodním prostředí? Baví tě výzvy, rád/a zkoušíš nové věci a učíš se? Nebo chceš jednoduše využít možnosti posunout se a kousek dál a rozšířit své předešlé workcampové zkušenosti o nový úhel pohledu?

Lídry českých workcampů připravujeme na jarních víkendovkách.


Můžeš si vybrat ze dvou termínů školení : 3. - 5. května v Rosicích u Brna (momentálně obsazeno) nebo 7. - 9. června v Nymburce. Školení začíná vždy v pátek v 18.00 a končí v neděli v 15:00.


Během víkendu najdeme odpovědi na všechny otázky týkající se vedení workcampů a náramně si to užijeme!


Přihláška


Zde se můžeš dozvědět více o celém vzdělávacím cyklu.


Proč se stát vedoucím?

  • Jedinečná příležitost vyzkoušet si pozici leadera v mezinárodní skupině dobrovolníků a setkat se tak s lidmi z různých koutů světa a odlišných kultur.
  • Zkušenost s vedením workcampu přispívá k osobnímu sebe rozvoji, prozkoumání vlastních kompetencí a získání cenných zkušeností.

Vyber si workcamp


Po absolvovaném školení si už jen stačí vybrat workcamp, který se ti nejvíce zamlouvá a můžeš vyrazit!


Taktéž se již můžeš přihlásit do naší FB skupinky, která ti umožní spojit se s ostatními novými i již zkušenými campleadery a sledovat, co se momentálně děje ve světě českých workcampů.Více informacím o celém cyklu pro vedoucí najdeš zde, nebo nás neváhej kontaktovat na campleaders@inexsda.cz


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení