Vedoucí/m workcampu za jeden den

Novinky

Vedoucí/m workcampu za jeden den

12.6.2018

Zajímají tě workcampy a chceš je prožít i jinak, než v roli účastníka? Nebojíš se vedení skupiny, a chceš si to vyzkoušet v mezinárodním prostředí? Baví tě výzvy, rád/a zkoušíš nové věci a učíš se? Nestihl/a jsi víkendové školení? Máme pro tebe zkrácenou, jednodenní verzi školení!


Jako vedoucí workcampu máš skvělou možnost vyzkoušet si roli leadera v mezinárodní skupině a setkat se tak s lidmi z různých koutů světa a odlišných kultur. Zároveň jako dobrovolník pomůžeš místní organizaci a dozvíš se více o tom, čemu se věnuje. V neposlední řadě je role campleadera skvělou příležitostí k seberozvoji a získání nových zkušeností.


Rozhodně tě v tom nenecháme samotného! Nové vedoucí přípravujeme v rámci Vzdělávacího cyklu INEX-SDA pro vedoucí workcampu, jehož stěžejní částí je školení vedoucích se všemi důležitými tématy, kterými tě provedou zkušení vedoucí workcampů a školitelé INEX-SDA. V roli campleadera si rozvineš své organizační dovednosti a time management, naučíš se pracovat s mezinárodní skupinou dobrovolníků, efektivně komunikovat, motivovat a spolupracovat v týmu. A to vše si vyzkoušíš v prostředí, kde se na chyby kouká jako na přirozenou součást učení!


Jak vypadá cesta campleadera?


Něčím si projde každý. Určitě tě čeká školení vedoucích. Tam zjistíš, co tě v roli vedoucí/ho čeká, co to je partnerský a inkluzivní leadership, jak předcházet a řešit konflikty, jak motivovat dobrovolníky a spoustu dalšího. A samozřejmě by to nešlo bez samotného workcampu v roli vedoucího, kde strávíš 2-3 týdny ve skupině dobrovolníků z různých zemí.
Zbytek už je na tobě. Pokud jsi nikdy nebyl/a na workcampu, doporučujeme ti ho nejdřív absolvovat jako účastník – v Česku nebo v zahraničí. Po absolvování celého cyklu vracíme 50% z registračního poplatku za výjezd na tento workcamp. Rádi tě také uvidíme na evaluačním / ponávratové setkání vedoucích kde si popovídáme o tom, jak jsme si workcamp užili, co jsme se v roli lídrů naučili a jak tuto zkušenost využít dál. Bude to víkend plný inspirace, zážitků a sebereflexe ve společnosti dobrovolníků se stejnou zkušeností. Zkrátka to bude slavnostní uzavření! Jako účastník vzdělávacího cyklu pro vedoucí máš možnost zúčastnit se zdarma či s finanční podporou min 1 školení v ČR a min 1 školení v zahraničí dle aktuální nabídky.


SEZNAM AKTUÁLNĚ VOLNÝCH MÍST PRO VEDOUCÍ


Školení vedoucích


KDY: dle individuální domluvy
KDE: Praha, kancelář INEX-SDA


Neslíbíme ti, že z tebe za jediný den uděláme perfektního lídra, ale nabídneme ti témata, na kterých můžeš sám/sama pracovat, a hlavně - poradíme, jak roli campleadera beze strachu :)


Kdo se může přihlásit?


Cyklus je určen všem zájemcům o roli vedoucích workcampů

  • starším 18 let z celé ČR
  • se znalostí angličtiny na komunikativní úrovni

Více informací najdeš tady


Chci se přihlásit


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení