Vyjeď na workcamp s FlixBusem s 20% slevou!

Novinky

Vyjeď na workcamp s FlixBusem s 20% slevou!

4.2.2019

Navázali jsme spolupráci s dopravní společností FlixBus! Díky ní našim dobrovolníkům nabízíme 20% slevové kódy využitelné pro dopravu na workcamp a zpět autobusy FlixBus. Můžeš se vydat do zahraničí nebo v rámci České republiky a slevu uplatnit pro cesty během celého roku 2019.


FlixBus byl založen v roce 2013 a působí po celé Evropě a USA. Spolupráce právě s tímto dopravcem není náhodná. FlixBus je příkladem toho, jak i dopravní společnost může vystupovat společensky odpovědně. Zelený je totiž nejen nátěr všech autobusů, ale také přístup společnosti k životnímu prostředí. Autobusy jsou oproti letadlům prokazatelně efektivnější při spotřebě paliva a produkují méně skleníkových plynů. Každý cestující má navíc při objednávce jízdenky možnost přispět ke snížení znečištění ovzduší. Dobrovolným finančním příspěvek (asi 1 až 3 % původní ceny jízdenky) kompenzuješ emise oxidu uhličitého vyprodukovaného během tvojí cesty.


Na navázání spolupráce má lví podíl Asociace společenské odpovědnosti. Jejím cílem je propojovat neziskový a firemní sektor za účelem oboustranně prospěšné kooperace. A byla to právě jedna z jejich událostí, na které jsme se potkali se zástupci FlixBusu a započali spolupráci.


Jak slevu uplatnit?
Zjisti si, jestli FlixBus jezdí do blízkosti workcampu nebo jízda s FlixBusem pokryje alespoň část cesty. V případě, že tomu tak je, napiš nám na promo@inexsda.cz své jméno, název, místo a termín workcampu, na který si svou jízdenku chceš zakoupit. Obratem ti zašleme slevový kód, který zadáš při objednávce jízdenky.
Pokud si zároveň kupuješ i zpáteční jízdenku, jeden slevový kód se vztahuje na obě tvé jízdenky v košíku.


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení