Školení Agents of Change se vrací v dubnu!

Novinky

Školení Agents of Change se vrací v dubnu!

19.12.2018

Agents of Change je mezinárodní školení určené těm, kteří chtějí překonávat sami sebe, aby se stali lepšími lídry. V roce 2018 jsme ho úspěšně zrealizovali hned dvakrát a nejinak tomu bude v roce 2019. Právě teď už probíhá přihlašování na dubnové vydání!

Agents of Change (AoC)

15. - 25. dubna 2019
Chata Doubravka nedaleko Chotěboře, ČR
Určeno účastníkům z ČR, Maďarska, Slovinska, Finska, Francie, Estonska, Španělska, Řecka, Makedonie a Itálie.


“I was challenged and thrown out of my comfort zone on a daily basis but I've learned so much about myself, my strengths and my weaknesses. This was one of the best and most useful trainings I have participated in and I am able to trust myself much more after it,” říká o Agents of Change účastnice školení z r.2018. A o tom vlastně Agents of Change budou. Více svědectví účastníků z loňska najdete na Facebooku.


AoC je 9tidenní školení zaměřené na zlepšení dovedností ve vedení lidí (leadership) skrze sebereflexi. Jak jste asi z citace poznali, nejedná se o běžné školení, na jaké jste pravděpodobně v rámci sektoru dobrovolnictví, neformálního vzdělávání a programu Erasmus + zvyklí.


AoC je tu pro vás, abyste:  1. Reflektovali roli vedení a prozkoumali vaše vlastní postoje, přístup a vnitřní motivaci pro práci s dobrovolnictvím;
  2. Zlepšili a oživili své praktické dovednosti (zejména v oblasti koučinku a komunikace) pro práci se skupinami a projekty v oblasti dobrovolnictví;
  3. Využili své zkušenosti v praxi a šířili je svým kolegům a cílovým skupinám.

Čím je školení unikátní?


Kombinujeme prvky formálního vzdělávání, neformálního a informálního učení, které považujeme za smysluplné, jsou-li aplikovány ve správném kontextu. Pracujeme s perspektivou, která propojuje praktické zkušenotní učení s koučinkem, protože věříme (a máme to ověřeno), že tato kombinace nejvíce podporuje účastníky v jejich osobním rozvoji.


Toto školení je tu proto, aby "zpochybnilo" vnímání světa, postoje a předpoklady účastníků tak, aby se usadili sami v sobě jako lidé a jako lídři. Díky přístupu, který se zaměřuje významně na osobní zázemí účastníků, může být školení emočně náročné. Pracujeme s tím aktivně proto, že cílíme na vytvoření učebního procesu s velkým dopadem a následným využitím naučeného v praxi.


Více:


Více o charakteru školení a další detaily včetně odkazu na přihlášku najdete v této výzvě pro účastníky. Pokud vás školení zajímá, určitě si informace pečlivě pročtěte.


Kontakt:


Máte-li jakékoli dotazy, ozvěte se koodinátorce Lence na lenka.polcerova [zavináč] inexsda.cz.


Projekt je podpořen programem Erasmus +.


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení