Tvůj online průvodce návratem domů z workcampu

Novinky

Tvůj online průvodce návratem domů z workcampu

4.9.2018

Vrátil/a ses z workcampu nebo jiného pobytu v zahraničí a máš potřebu svůj zážitek nějak uchopit a nejlépe něco dál dělat? Tak právě pro Tebe byl vytvořen v rámci projektu Volunteering for the Future manuál A co dál!


Kurz je primárně zaměřen na dobrovolníky, kteří se vrací z workampů a dlouhodobých projektů v zemích Globálníh jihu. Nicméně své si v něm najdou také lidé pracující na rozvojových projektech v zahraničí a dobrovolníci vracející se domů ze všech koutů světa.


Online kurz A co dál?


Kurz má 4 části, které na sebe logicky navazují a provedou tě krok za krokem skze:  1. Reflexi vlastní zkušenosti
  2. Hlubší porozumění globálním propojenostem
  3. Základy toho, jak se tvoří vlastní akční projekt
  4. Představení existujících iniciativ a organizací, které jsou aktivní v různých tématech na území ČR a partnerských zemí UK, DE a IR.

Kurz je kompletně v angličtině a je volně dostupný na webové platformě. Kombinuje články, videa a reflexivní otázky. Ty sám/a jsi svým účitelem a průvodcem. Je jen na tobě, kdy začneš a kdy skončíš. Jak dlouho ti jednotlivé části zaberou!


Více o celém projektu Volunteering for the future najdeš tady.


A co dál?


Rozklikni si online kurz a projdi si všemi čtyřmi částmi ponávratové cesty, které ti pomohou utřídit Tvé zážitky a myšlenky. Čekají tě zajímavá videa a inspirativní články. Tak na co čekáš? Pusť se do toho!Foto: Romana Kremláčková


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení