Vyraž do školy s originálním batohem!

Novinky

Vyraž do školy s originálním batohem!

10.7.2018

Chceš podpořit dobrou věc a ještě za to získat originální dárek? Pak je tahle výzva určená právě pro tebe! Příspěvkem v minimální hodnotě 1000,- Kč můžeš jednak podpořit dobrovolníky, kteří se díky INEX-SDA zapojují do projektů v ČR i v zahraničí a také získat batoh jako dělaný pro školní dny!


Protože myslíme na životní prostředí a snažíme se dám starým věcem nový život, rozhodli jsme se ze starých banerů projektu GLEN (Global Education Network of Young Europeans) ušít originální batohy a odměnit jimi podporovatele našeho projektu Dobrovolnictví pro všechny.


INEX-SDA v něm pomáhá dobrovolníkům se zdravotním postižením, ze sociálně slabších rodin, z dětských domovů nebo v péči organizací pracujících s ohroženou mládeží zvýšit jejich sebevědomí, začlenit se do společnosti a motivuje je vydávat se za dalšími novými zážitky. Pomoz nám tyto inspirativní mladé lidi v jejich cestě podpořit!


V roce 2017 INEXu podařilo vyslat 19 českých dobrovolníků se znevýhodněním na mezinárodní projekty do zahraničí a na workcampech v ČR hostoval 4 zahraniční dobrovolníky z této cílové skupiny. V roce 2016 bylo celkově zapojeno 8 dobrovolníků a počet zájemců o tyto aktivity neustále roste. Cílem je proto získat dostatek finančních prostředků, aby mohl inkluzivní dobrovolnictví podporovat dlouhodobě.


Vždy aktuální výběr batohů najdeš v naší galerii zde!


O svém výběru nás můžeš informovat zasláním odkazu z galerie na aneta.haimannova@inexsda.cz.


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení