Hlasuj pro INEX-SDA a pomoz nám získat grant!

Novinky

x

Hlasuj pro INEX-SDA a pomoz nám získat grant!

2.5.2018

Máj je lásky čas a dobrovolnictví je láska na celý život. Pomozte nám získat dostatek hlasů, abychom mohli dlouhodobě zapojovat i víc dobrovolníků s fyzickým nebo sociálním znevýhodněním a dostali na jejich podporu grant Givenio ve výši 20 000,- Kč!


Pokud se nám podaří peníze získat, umožní nám to zaplatit cestu, pojištění a kapesné až dvěma dobrovolníkům z této cílové skupiny nebo částečně pokrýt výjezd jednoho dobrovolníka s asistentem či překladatelem. Příběhy dobrovolníků si můžete přečíst na našem blogu.


Givenio navíc odměňuje i hlasující – tři z vás obdrží poukázku v hodnotě 2 000 Kč na nákup do jednoho z e-shopů!


Hlasovat můžete jednoduše zde


Stačí si jen nainstalovat plug-in darovacího tlačítka Givenio do internetového prohlížeče. Jakmile se tlačítko zobrazí v pravém horním roku, propojíte ho s INEX-SDA a Vaším e-mailem a můžete začít nakupovat tak, jak jste zvyklí. Nebude Vás to stát ani korunu navíc a Vaše dary budou zaevidovány na Vašem online dárcovském účtu.
S darovacím tlačítkem můžete INEX-SDA dlouhodobě podporovat i tak, že nakoupíte v jednom z více než 800 e-shopů jako třeba Booking.com, Alliexpress.com nebo Mall.cz.


Děkujeme za vaši podporu!


Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení