Scroll to top

Firemní dárcovství

Myšlenka společenské odpovědnosti si razí cestu stále do více firem. Najděme společně cestu, jak INEXí aktivity podpořit v opravdu velkém měřítku!

Možnosti podpory

Firemní nadace a granty

Má tvůj zaměstnavatel program nebo nadaci na podporu neziskového sektoru? Dej nám vědět a pokusme se společně připravit žádost a dosáhněme na granty, jejichž výše se mnohdy pohybuje v desítkách a stovkách tisíc.

Benevity

Informuj se, jestli tvůj zaměstnavatel není zapojen do programu Benevity. Jedná se o platformu, která pomáhá spojovat zaměstnavatele a své zaměstnance. Mnohé firmy jsou takto ochotny navýšit původní dary svých zaměstnanců i o stovky procent. Do programu jsou zapojeny například firmy Starbucks, Visa, nebo UPS.

Příklady z praxe

Kontakt

Lenka Kadeřábková
lenka.kaderabkova@inexsda.cz
+420 608 920 912

Grilování (nejen) vedoucích v Praze, 23.5.

Už tradičně se sejdeme u dobrého jídla a pití. Popovídáme si o vedení workcampů v Česku, co to přesně znamená, co díky tomu můžeš zažít, ale také o všem ostatním. Akce je pro INEXí zaměstance a zaměstnankyně, stážisty*ky, aktivní dobrovolníky a dobrovolnice i všechny ty, kteří na workcampu byli už před delší dobou, nebo neopak ty, kteří nad tím teprve přemýšlí. Těšíme se na tebe!