Samotný nápad světem nepohne, zrealizuj jej

Skoleni ikonka

Samotný nápad světem nepohne, zrealizuj jej

Máš dobrý nápad, který stojí za to uskutečnit? Zajímá tě, jak krok za krokem naplánovat funkční projekt? Přihlas se na jednodenní školení projektového plánování a zrealizuj to, o čem jsi doposud jen snil/a.

20. 01. 2018 10:00 – 20. 01. 2018 18:00

Animica HUB, Křižíkova 27, Praha-Karlín

Pro koho je školení určeno?

Pro každého, kdo chce rozjet akční projekt.

Prožil/a sis své letní dobrovolnictví, které tě inspirovalo k tomu něco začít i doma? Máš nápad, který by rozhodně stál za to uskutečnit, ale nevíš jak jej uchopit? Nebo tě prostě zajímá, jaké nástroje se dají použít při plánování a realizování projektů?

O čem školení bude?

Zkusit si jednoduché a praktické metody k naplánování funkčního projektu.

S využitím metod neformálního vzdělávání vybereme smysluplné projektové nápady. Stanovíme si realistické cíle. Vytvoříme funkční pracovní skupiny. Navrhneme harmonogram a rozpočet.

Co ti školení přinese?

Jeden den naplno, jedna skupinka skvělých lidí, mnoho inspirace.

Naučíš se nové metody, které se dají využít k plánování projektu a skupinové práci. Setkáš se s lidmi, kteří mají podobnou motivaci a chtějí něco dělat. Získáš podporu či tým pro svůj projekt.

Vlastní nápady a touha něco konkrétního zrealizovat jsou více než vítané.

Jak se přihlásit?

Vyplň tento online formulář do 12. ledna 2018.

Školení je hrazeno ze zdrojů Erasmus+, tedy není žádný účastnický příspěvek. Přijetí přihlášky ti v následujících dnech potvrdíme. Bližší informace obdržíš přibližně 10 dní před akcí.

Podmínky účasti

Pro plynulý průběh semináře, prosíme o účast v plném rozsahu.

Na místě bude zajištěno občerstvení, ale oběd budeme mít z vlastních zásob (pochlub se svým kuchařským uměním). Cestu si každý účastník/účastnice hradí sám/sama.

Pro jakékoliv dotazy týkající se školení se obrať na Kiki Sosnovcovou (vzdelavani@inexsda.cz)