Chceš zorganizovat workcamp ve svém městě? Přihlas se na školení pro nové organizátory!

Znáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit, zviditelnit? Víš o neziskovém projektu, který si zaslouží podporu? Chceš posunout své dobrovolnické zkušenosti zase o kousek dále?
Přihlas se na jednodenní školení pro nové organizátory a Zrealizuj workcamp ve svém městě!

V případě zájmu o účast se přihlas nejpozději do 29.11.2017

Img 6993
Img 0830
Zrealizuj wc

KDY:

pátek 1.12.2017 od 9.30 do 17.00

KDE:

zasedací místnost INEX – Sdružení dobrovolných aktivit, z.s. (INEX-SDA), Varšavská 30, 120 00 Praha 2

CO:

školení a přípravné setkání pro nové organizátory workcampů, prezentace projektových záměrů, organizace workcampu krok za krokem a sdílení zkušeností se zkušenými organizátory

PRO KOHO:

Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v létě 2018 organizovat workcamp poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů.

Na školení se dozvíte více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáte osobně zástupce INEX-SDA, se kterými byste na organizaci workcampu spolupracovali a seznámíte se s dalšími zájemci o organizaci workcampu. Zúčastnit se mohou také noví kolegové a kolegyně zkušených organizátorů workcampů, kteří chtějí získat vhled do světa mezinárodního dobrovolnictví.

Přihlášením na školení se nezavazujete k tomu, že workcamp s INEX-SDA uspořádáte. Na školení v Praze bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEX-SDA u vás, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.

Přihlášky týmu alespoň 2 lidí jsou velmi vítány.
Účast na školení je zdarma, cestovné, oběd, popř. ubytování v Praze si účastníci hradí sami. V průběhu školení je zajištěné drobné občerstvení.

Kontakt pro dotazy či konzultace projektových záměrů:

Eva Macková
projekty.cr@inexsda.cz, 222 362 715

Více informací o organizaci workcampu s INEX-SDA najdeš tady.

Novinky