Step out from the Crowd (2013)

Čtyřdenní mezinárodní trénink umístěný v překrásné přírodě jižních Čech. 24 účastníků ze čtyř evropských zemích mělo možnost zjistit díky propracované metodě zkušenostního učení, kterou skupina aktivních dobrovolníků DoKu vypracovala, více o svobodě v současné společnosti.

Trénink organizovaný zkušenými lektory INEX-SDA využíval metody zážitkové pedagogiky. Sestával z rozličných aktivit, kladoucích důraz na rozdílné psychologické, sociální a fyzické aspekty tématu. Projekt byl realizován ve spolupráci s českou organizací Post Bellum. Více informací: http://step-out-from-the-crowd.webnode.cz/

P1130047
Stepout
P1130054

Trénink organizovaný zkušenými lektory INEX-SDA využíval metody zážitkové pedagogiky. Sestával z rozličných aktivit, kladoucích důraz na rozdílné psychologické, sociální a fyzické aspekty tématu. Projekt byl realizován ve spolupráci s českou organizací Post Bellum. Více informací naleznete na webových stránkách DoKařské skupiny.

V současné době (rok 2015) pracuje skupina na převedení zážitkového kurzu do formy předmětu vyučovaného na vysokých školách. O dalším vývoji podáme zevrubné zprávy!

Novinky