Chceš zorganizovat workcamp v ČR v létě 2017? Přihlas se na jednodenní školení pro nové organizátory!

Znáš ve svém okolí místo, které potřebuje oživit, zvelebit, vyčistit, zviditelnit? Víš o neziskovém projektu, který si zaslouží podporu? Chceš posunout své dobrovolnické zkušenosti zase o kousek dále?
Přihlas se na jednodenní školení pro nové organizátory a Zrealizuj workcamp ve svém městě!

V případě zájmu o účast se přihlas nejpozději do 18. 1.

Img 6993
Img 0830
Zrealizuj wc

Kdy: pátek 20.1.2017 od 10h do 17h

Kde: zasedací místnost INEX-SDA (Varšavská 30, 120 00 Praha 2)

Co: školení a přípravné setkání pro nové organizátory workcampů: prezentace projektových záměrů, organizace workcampu krok za krokem, sdílení zkušeností, tvorba akčního plánu

Účast na školení je doporučená všem, kteří chtějí s INEX-SDA v sezóně 2017 organizovat workcamp poprvé a dosud školení Zrealizuj workcamp neabsolvovali. Je předpokladem pro navázání dobré spolupráce i kvalitních společných projektů. Na školení se dozvíte více o podmínkách realizace workcampu a jak na to, poznáte osobně zástupce INEX-SDA, se kterými byste na organizaci workcampu spolupracovali a seznámíte se s dalšími zájemci o organizaci workcampu.

Přihlášením na školení se nezavazujete k tomu, že workcamp s INEX-SDA uspořádáte. Na školení v Praze bude dle domluvy navazovat bilaterální schůzka s koordinátorkou INEX-SDA u vás, v místě konání potenciálního workcampu, jejímž cílem je vyjednání konkrétních podmínek spolupráce.

Přihlášky týmu alespoň 2 lidí jsou velmi vítány. Účast na školení je zdarma, cestovné, popř. ubytování v Praze si účastníci hradí sami.

Kontakt pro dotazy či konzultace projektových záměrů:
Renata Míchalová
projekty.cr@inexsda.cz nebo 222 362 715

Novinky