Unikátní aplikace IM-PROVE i pro váš mobil!

Vymazlená on-line aplikace IM-PROVE měří kompetence dobrovolníků. Pomáhá dobrovolníkům individuálně reflektovat kompetence, které rozvíjeli během různých dobrovolnických aktivit (workcampů, výměn mládeže, školení, národních projektů, EDS, stáží…) v různých rolích (účastníci/e projektů, vedoucí, koordinátoři/ky, školitelé/ky, facilitátoři/ky…).

Im prove3
Im prove2
Im prove1

Aplikace IM-PROVE:

  • překládá zkušenosti dobrovolníků do jazyka kompetencí (uživatelé mohou přidat konkrétní situace, které se udály během dobrovolnických projektů a appka jim tyto situace přeloží do 14 kompetencí indetifikovaných v appce)
  • řadí situace jednu za druhou a umožňuje je filtrovat – jako v učebním deníku
  • umožňuje dobrovolníkům plánovat jejich další rozvoj tím, že ukazuje situace, kterými ještě neprošli, nebo tím, že je vede ke stanovování cílů
  • generuje veřejný profil, který může být sdílen navenek
  • je k dispozici v angličtině, češtině a slovinštině

Pršli jste dobrovolnickými aktivitami a chcete zjistit, jaké kompetence (=měkké dovednosti) jste si vlastně rozviuli? Není nic jendoduššího, než kliknout na improve.inexsda.cz, zdarma se registrovat a zaznamenat, čím jste už prošli! Výhodou je, že kromě e-mailové adresy si do appky nemusíte psát žádné další osobní údaje. :)

Novinky