Výstava "Odpovědnost v komiksech" na Náplavce

Dobrovolnická skupina RESP:ON fungující s podporou Dobrovolnického klubu INEX-SDA vyvěsila koncem července výstavu s tematikou odpovědnosti na pražské Náplavce (Rašínovo nábřeží). Hlavním cílem je apelovat na udržitelný životní styl a zodpovědné chování jednotlivců (doma i v práci) ke svému okolí.

Bez n%c3%a1zvu
Img 20160729 195621
Img 20160809 195116852 hdr

Na Náplavce bude výstava kolemjdoucím k dispozici celý měsíc, tedy do 27. srpna. Autorkou obrázků je Barbora Jedličková.

Skupinka dobrovolníků tak započala svoji aktivitu vztahující se k tomuto místu; mj. by chtěla docílit používání vratných kelímků místo klasických jednorázových. Dále dobrovolníci připravují také webovou stránku o společenské odpovědnosti firem a jednotlivců, která poskytne tipy, jak fungovat a žít udržitelněji a mj. propojí firmy s projekty neziskovek. Více o činnosti a plánech skupinky čtěte na webu.

SUStainability MAKers jsou zatím jedinou anglicky mluvící projektovou skupinkou v Dobrovolnickém klubu. Pokud tě aktivity skupinky zaujaly a chceš k nim také přispět, stačí se ozvat na e-mail Dobrovolnického klubu a propojíme vás!

Aktivita byla zrealizována díky projektu “ZDoKonal se!” s podporou programu Erasmus +.

Novinky