Dobrovolnictví pro všechny - sbírka

Dobrovolnictví je pro všechny!
Fandíme všem dobrovolníkům se zdravotním nebo jiným handicapem a podporujeme je mentoringem a finančně, aby také mohli vyrazit na workcamp nebo delší dobrovolnický projekt. Přidej se k nám a pošli mladého člověka s handicapem za novými zkušenostmi.

Katka
Monika
Midterm training innsbruck  evs 2013

Jsi fanda dobrovolníků, kteří i přes své znevýhodnění pomáhají druhým?

Podpoř dobrovolníky prostřednictvím naší sbírky DOBROVOLNICTVÍ PRO VŠECHNY:

Svým darem přispěješ dobrovolníkům na jejich přípravu, asistenci, cestovné nebo pojištění – Daruj správně
Darujspravne

Přečti si jejich příběhy a zážitky z dobrovolnictví a sdílej je dál.

Aleš, rekonstrukce eko-farmy ve Francii
Zúčastnil jsem se projektu Ferme de La Bouzigue–Éco construction. Jednalo se o farmu v jižní Francii. Měl jsem trochu obavy z bezbariérovosti, a zda budu moci i já – vozíčkář – být užitečný. Ale nejenom díky vstřícnosti lidí ….

Hanka, oprava parku v Itálii
Všechno to, co vás čeká, musíte brát jako výzvu. Jak říkali staří Římané, buď se vrátíte se štítem, nebo na štítě. Byla jsem na workcampu v Itálii, od organizace Legambiente, kde jsme ….

Monika, oprava hradu ve Španělsku
Těch 14 dní bylo naprosto perfektních, pořád byla nějaká zábava. Na workcampu jsem byla jediná neslyšící, jinak samí slyšící, kteří nikdy neslyšícího neviděli a tak byli zvědaví a měli zájem se mnou komunikovat ….

Katka, práce v centru pro postižené na Slovensku
Pro mě byla tato dobrovolnická zkušenost především o poznání svých hranic a možností, bylo to pro mě psychicky a fyzicky náročné, protože předtím jsem nikdy nebyla v roli toho, kdo pomáhá, naopak, pracovala jsem vždy jen za podpory osobní asistentky.

Podívej se na dobrovolnické příležitosti pro zájemce s handicapem.

Novinky