Netápej, mezinárodní školení v Berlíně tě čeká - už od 6. června

Zveme tě na mezinárodní Školení vedoucích, které probíhá v rámci dvouletého projektu, jenž se zaměřuje na vytváření synergie mezi formálním a neformálním vzděláváním.
Cílem školení je poskytnout vedoucím mládeže nástroje potřebné k porozumění a využití této synergie a spolupráce mezi institucemi formálního a neformálního vzdělávání.

Záměrem pořadatelů je vyškolit účastníky s důrazem na roli neformálního vzdělávání v ostatních sektorech. Mezinárodní tým školitelů předá účastníkům celou řadu nástrojů ke zlepšení jejich vůdčích schopností (uplatnitelných na workcampech, školeních mládeže a podobných projektech).

Traning of youth leaders
Dsc 0021
P6263007

Training for Youth Leaders

Kdy a kde

6. – 11. června 2016 – Berlin, Germany
(6. 6. is the day of arrival and 11. 6. is the departure day). The venue will be in the Project and Meeting Center of the VJF in the outskirts of Berlin. The Project and Meeting Center is next to a forest and borders a lake, so please bring comfortable shoes and bathing suit! Do not forget sunscreen if your skin is sensitive!

Pro koho

1-2 účastníci, 18-30 let

Co očekáváme?

  • zájem o téma školení
  • aktivní účast na projektu v celé jeho délce
  • zájem o využití získaných dovedností v praxi v rámci projektů a programů INEX-SDA
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Podmínky účasti

  • aktivní účast na projektu v celé jeho délce
  • účastníkům bude zpětně na základě odevzdání cestovních dokladů proplacen příspěvek na dopravu ve výši 80% celkové ceny
  • ubytování a stravování je zajištěno partnerskou organizací

Přihlášky

Hlásit se můžeš do 23. května 16:00. [soubor (protonGLT) nenalezen] pošli Janě na info@inexsda.cz.

Novinky