Přihlas se na GLEN a vyjeď do Etiopie

Zajímáš se o podnikání žen zaměřené na export? Máš zkušenosti s obchodní administrativou, strategickým plánováním a tvorbou obchodních plánů? Zajímáš se o PR a webový design? Chceš posílit vyhlídky ženského podnikání? Máš výborné komunikační schopnosti, jsi aktivní a otevřený novým věcem? Pak by tě mohla zajímat právě tato stáž v Etiopii! Vítány jsou také zkušenosti s prací v nevládní organizaci či soukromé firmě.

Ethio1
Ethiopia2
Ethiopia3

The Ethiopian Export Association (EWEA) nabízí v rámci projektu GLEN Anglo tříměsíční stáž (červenec – říjen 2016) v Etiopii v oblasti sociálního podnikání. Stáž je vhodná pro studenty/absolventy těchto oborů: sociální vědy, mediální studia, ekonomie, komerční služby, IT/webový design, mediální/komunikační služby, administrativa.

V rámci stáže v EWEA získáš přímý vhled do problematiky podnikání v oblasti globálního Jihu, konkrétně do podnikání vedeného ženami a zaměřeného na export. Součástí práce stážistů bude fundraisingová činnost (např. psaní návrhů pro získání grantů), dále rozvoj obchodních plánů či tvorba propagačních materiálů. Stážisté se také mohou přímo zapojit do podpory některé ze členských firem EWEA.

Chceš se přihlásit?

Bližší informace na stránkách GLENu.

Novinky