Evropský rok rozvoje 2015 > Inexsda.cz

EVROPSKÝ ROK ROZVOJE 2015

Rok 2015 je Evropským rokem rozvoje. A INEX-SDA u toho nemůže chybět! Zjistěte víc o cyklu vzdělávacích seminářů, dobrovolnické karavaně a dalších aktivitách projektu!


Projekt INEX-SDA v rámci Evropského roku rozvoje 2015 má za cíl rozvířit diskuzi o nové rozvojové agendě po roce 2015, tzv. Sustainable Developmental Goals. Program Rozvojových cílů tisíciletí spěje do finiše a je čas rozhlédnout se okolo sebe a společně se ptát co bude dál? INEX-SDA jako organizace zabývající se globálním rozvojovým vzděláváním nemůže chybět. A co že se v průběhu roku 2015 bude dít?


Vzdělávací semináře – díky projektu budeme pokračovat v dobré tradici vzdělávacích seminářů pro dobrovolníky. Kdo chce dosáhnout změny na poli globálních vztahů a přispět k jejich větší spravedlnosti, potřebuje nejen silný postoj, ale také silné znalosti!


Globální karavan – cyklus výstav fotografií ze zemí globálního Jihu doprovozený globálně vzdělávacími workshopy dobrovolníků INEX-SDA. Proběhne v květnu až září 2015 ve více než deseti lokalitách České republiky, kde INEX-SDA ve spolupráci s místními partnery pořádá své workcampy. Na pěti vybraných místech bude tento karavan ještě doplněn o místní síťovací setkání partnerů, navázané na projekt “Synergie v dobrovolnictví”.


Veřejné debaty o rozvojové problematice – kromě toho INEX-SDA uspořádá tři širší panelové diskuze s experty na jednotlivé globální otázky. Vynikající příležitost zejména pro „začátečníky“ zajímající se o globální problematiku.


Projekt je realizován za podpory České rozvojové agentury a běží od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015. Pokud tě projekt zaujal a chceš se zapojit, kontaktuj projektovou koordinátorku Lenku Polcerovou na lenka.polcerova@inexsda.cz.


partneři:

Novinky

Kontakt

T: +420 222 362 713
A: Varšavská 30, Praha 2
E: inexsda@inexsda.cz
Workcampy: workcamp@inexsda.cz
CHCEŠ BÝT STÁLE V OBRAZE?

odebírej newsletter
FANDÍŠ NAŠIM AKTIVITÁM?

Podpoř nás

Partneři

Tyto webové stránky používají soubory cookies. Pomáhají k jejich funkčnosti a umožňují analýzu návštěvnosti. Více informací o jejich použití a nastavení